Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Borzalmasan maganyos vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan maganyos vagyok a parkapcsolatomban! En varnek el tul sokat?

Figyelt kérdés

2.5 eve vagyunk egyutt meg csak. Kulfoldon elunk baratom maganvallalkozokent dolgozik mint komuves. Amennyit ram szan a kapcsolatba az, az az ido mikor elmegyunk ket hetre nyaralni meg karacsony egyebkent soha nincsen itthon allandoan dolgozik. Reggel elmegy este haza jon van hogy 10-11kor de volt mar pelda negyed 1re is ejszaka.

Mikor este itthon van akkor is smsezik telefonal leveleket olvas vagy bamulja a tvt. Nem tudok vele egy jot beszelgetni hiaba probalkozom h en hozok fel vmi temat mert tudom h magatol annyira nem beszedes, akkor is beszelek hozza es ram se nez nezi tovabb a tvt. Raszoltam h legyen szives ram figyelni ha hozza beszelek erre az volt a valasz h o most szeretne nezni a filmet.

nem jarunk el sehova nem csinalunk kozos programokat. nincsen kozos barati tarsasagunk de hogy is lehetne igy?

Itthon semmi segitsegem nincs en fozok mosok takaritok kertet rendezem kutyat setaltatok nap mint nap. Csak az o kedveert tanultam meg fozni mikor megismerkedtunk meg nem nagyon tudtam. Mindent megteszek elrendezek mire haza er szep rend varja meleg vacsora.. annyira vagynek arra h egyszer ketszer enis igy erjek haza. Van egy kutyank vele is csak en foglalkozom egyedul jarok vele a parkba setalni es majd megszakad a szivem mikor latom az parokat setalgatni beszelgetni kutyatsetaltatni. Ez miatt sokat veszekszunk nem erti meg hogy nekem szuksegem van arra h tobbet lehessek a parommal kozos program stb. Nekem mar az eleg lenne ha hetente egyszer vasarnaponkent itthon lenne. Probaltam igy elni elfogadni h ilyen a munkaja es kesz de nem megy nem akarom ugy elni az eletemet h csak a rohanas meg a munka.

Szerinte gyerekes vagyok ezert. Hat nem tudom.

Mit lehet tenni meg ilyen esetben?

Mert en mar kifogytam az otletekbol bar szerintem mar feladom mert nincs ertelme nem illunk ossze.

(Azert ide irtam a kerdest mert tapasztaltabb emberek velemenyere lennek kivancsi) koszonom.


2014. dec. 27. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést én is irhattam volna, szinte ugyanez van velem is.Ha teheted ne maradj mellette, addig amig nem késõ.
2014. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
De te dolgozol? Csak mert amit otthon csinálsz, az nem nagy ügy, ha más munkád nincs. Azért dolgozik ennyit, hogy el tudjatok menni két hétre nyaralni. Mondd meg neki, hogy dolgozzon kevesebbet, neked nem olyan fontos a nyaralás, vagy elég pár nap is. Vagy ha nem dolgozol, keress munkát, és akkor neki kevesebbet kell dolgoznia. Azért a főzés meg a takarítás nem számít munkának, inkább kikapcsolódás. A kutyasétáltatás meg pláne.
2014. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha elmennél te is dolgozni, akkor ő nem dolgozna kevesebbet? Esetleg ez lehetne megoldás.. Mást mi nem tudunk segíteni, nyilván szar így és sokáig nem működhet, mert halálra unod magad, de ezt vele kell megbeszélned.
2014. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Én így éreztem magam, amikor szülési szabadságra mentem, de még nem volt meg a baba.... Kimostam, főztem takarítottam és hülyeségeket gondoltam.

Amíg munkába jártam eszembe sem jutottak dolgok a kapcsolatunkról... Szóval: tessék munkahelyet keríteni és emberek közé menni.

2014. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Dolgozom napi 9 orat egy kavezoba. Nem irtam h egesz nap csak a takaritas es a fozes a dolgom es azt sem h ezzel bajom van.
2014. dec. 27. 21:23
 6/20 A kérdező kommentje:
A baj az hogy nincs koztunk kommunikacio se kozos programok. A nyaralas pedig az h haza megyunk magyarorszagra a csaladhoz
2014. dec. 27. 21:29
 7/20 anonim ***** válasza:
Magadban el kell gondolkoznod, hogy mit is akartatok ezzel a kapcsolattal. Mert ha gyerek nincs, akkor mi a közös összetartó erő és cél ?
2014. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
En vele szeretnem tervezni a jovomet, hazassag gyerek de igy nem tudom mire szamitsak. Ertem en hogy kell a penz mindezekhez enis dolgozom amennyit csak tudok de heti egy nap minimum akkor is itthon vagyok kell a pihenes es kikapcsolodas szerintem. Kesobbiekben nem csak magamnak szeretnek szulni es hogy a gyerek alig lassa az apjat.
2014. dec. 27. 21:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Nalunk is hasonlo a helyzet, nagyon keves idot tudunk egyutt tolteni. Szinten kulfoldon elunk es a ferjemnek van egy vallalkozasa, amit nemregen kezdett. En is nehezen viselem, foleg mert ket gyerekunk van, akikkel mar nem tud kellemes perceket tolteni, mert allandoan ideges. Akivel osszejartunk az mar az smsekre sem valaszol :( Nagyon nehez igy. Nekem van ket levelezotarsam, ok tobbet tudnak rolam, mint a sajat ferjem, aki mar azt sem kerdezi meg hogy vagyok. Nagyon sokat jelent szamomra, hogy irhatok nekik es ok szivesen valaszolnak. Ha a kapcsolatban maradsz probalj te is uj, igaz baratokat szerezni (levelezos is sokat jelent). Tudom, nem konnyu, mert 100-bol legfeljebb 1 huseges barat.
2014. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

keress baratokat sok sok magyar van kint akikkel osszejarhatsz.

Mi is kint elunk es nagyon nagy a barati korunk soha nem unatkozunk bar nalunk forditva van en dolgozom sokat o reszidoben.

2014. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!