Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha azt mondja a lány nekem, hogy nem mindig ugyanolyan szerelmes belém?

Figyelt kérdés
ilyen létezik?vagy nem is szerelmes belém?mi az,hogy hol jobban hol kevésbé?
2012. nov. 1. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt,hogy nem szerelmes beléd csak jólesik neki,hogy van egy palimadár aki körülrajongja.
2012. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem állandó érzés,nem hol erősebb,hol gyengébb.Lehet,hogy ezzel akar sakkban tartani,hogy ha csinálsz valami neki nem tetszőt akkor még te érezd magad szarul.....
2012. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, h nem szerelmes beléd, csak szívat.
2012. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lányok?tapasztaltatok ilyent?
2012. nov. 1. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, de nem feltétlen szívat ezzel. Nálunk egyszerűen csak elmúlt a szerelem, és úgy együtt voltunk, mert miért ne (dugni jó) de nem volt már semmi. Szépen megdumáltuk, hogy ez így nem az igazi, és nyugisan szakítottunk.
2012. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Aromo úgy meséli, hogy Dömdödöm egyszer nagyon megszeretett valakit. Igen megörült, te is tudod, mennyire megörül az ember annak, ha megszeret valakit. El is indult Dömdödöm, hogy majd odaáll az elé a valaki elé, és azt mondja: szeretlek. Igen ám, de útközben látott két asszonyt. Éppen azt mondta az egyik a másiknak: "Én igazán szeretem magukat, de ha még egyszer átjön a tyúkjuk a kertembe!..." Mi az hogy "de ha még egyszer" - gondolkozott Dömdödöm -, akkor már nem fogja szeretni? Aztán jobban odanézett, s akkor ismerte meg a két asszonyt. Világéletükben gyűlölték egymást. "Ejha!" - mondta Dömdödöm, és odaért a templomtérre. Ott éppen egy zsinóros zekés poroszló püfölt egy rongyos gyereket. "Én szeretem az embereket - ordította a poroszló, és zitty! a somfa pálcával -, de azt nem tűrhetem...!" - óbégatta a poroszló, és zutty! a somfa pálcával. "Már megint ez a szó, már megint ez a szeretni szó!" - mormogott Dömdödöm, és elgáncsolta a poroszlót, s amíg őkelme feltápászkodott, ő is meg a rongyos gyerek is kereket oldott. S úgy futás közben fülébe jut egy beszélgetésfoszlány. Egy fiú éppen azt mondja a másiknak: "Én a világon a legjobban a pirított tökmagot szeretem." Erre már igazán elkeseredett Dömdödöm, de ez nem volt elég, mert akkor meghallotta, ahogy a ligetben egy lány azt mondja egy fiúnak: "Én igazán szeretlek." "Mi az hogy igazán?! - háborgott magában Dömdödöm. - Akkor talán olyan is van, hogy nem igazán? Ha nem igazán, akkor az már nem is szeretet. S ha szereti, akkor miért kell hozzá az az igazán? Vagy szeret valakit az ember, vagy sem." S akkor elgondolkozott ezen a szeretni szón. Mit is jelent igazából? Mit jelentett annak az asszonynak a szájából? Mit a poroszlóéból? Mit a tökmagevő fiúéból, és mit a ligetbeli lányéból? Mit? De már akkor oda is ért ahhoz, akit megszeretett. Megállt előtte, rápillantott, és azt mondta: "Dömdödöm." Azóta se hajlandó mást mondani, csak ennyit, hogy dömdödöm."
2012. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a lányoknak ingadozó hormonháztartásuk van és ez kivetül a szerelmük iránti érzelmeikre is. Pont ez jelenti azt, hogy szerelmes beléd, különben csak barátok lennétek, mert azt az érzést nem hergelik a hormonok, hanem az állandó. Azért kell a nőnek a férfi, hogy a saját változékonyságára stabilitást nyújtson. Nem kell ebbe semmi rosszat belegondolni, csak tök őszinte volt hozzád és kiismeri saját magát. amúgy az egyik barátnőm is ezt monda nekem hogy így érez a barátja iránt és nemsoká házasodnak. :D biztos, hogy szeret. ha nem szeret, azt majd másból megtudod.
2014. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!