Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy értessem meg vele, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, így nagyon nem működik. Ha így folytatja vissza jutunk a kezdetekhez?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk újra együtt a ferjemmel. És ha lehet még gyorsabban tavolodunk, mimt a válás szélénél. Nem házasság ismét max tarsasház. Bele fásultam.
2014. dec. 28. 20:12
1 2
 1/11 Párolt galóca ***** válasza:
100%
Ezt az információ özönt! Szerinted, mit lehet ennyiből kihámozni, amit leírtál?
2014. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén, szerintem neked kelleme elfogadnod, hogy ez a házasság az elejétől kezdve rossz döntés volt. Az első válásig is el kellett jutni, és ha másodszor is nekifogtatok, és 2 hónap után már ugyanazok a problémák, egyszerűen nem illetek össze. Ne erőltessétek.
2014. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Valóban én engedtem vissza.

Viszont ha már esélyt kért akkor vajon mennyi az az idő amit adni lehet a változáshoz

2014. dec. 28. 20:22
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Párterápia esetleg?
2014. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma? Miben kéne változtatni?
2014. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tisztáztátok, hogy pontosan mi az amiben változtatni kellene? Ezekhez egyáltalán nem tartja magát?
2014. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen atbeszuk, hogy neki és nekem mire is van szükségünk a kapcsolatban.

Kezeljen egyenranguként, ne csak a cseledjenek nézzen. Hogy legyenek közös programok kettesben, négyesben,kicsit tudjon már felnőtt férfiként viselkedni. Hanyagolja a játékot(függő, sok pénzt elvisz)....


Már túl voltam sacperkb mikor kérte kezdjünk új tiszta lappal. És most karácsonyi szünet az ami aztán nagyon kiakaszt. Nem ér rám, gepezik filemzik ennyivel el is intézi a családi programot. Már nem is szólok érte, csak 2orat játszott starwarst a gyerekekkel... Most jön majd a rajzfilm a sorozat... Ha pedig szóvá teszem csak hiszti lesz belőle.

2014. dec. 29. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Játékfüggő? Zsír! És te másodszor is összejöttél vele? Hmmm...
2014. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bíztam benne. Tudom, hogy hülye vagyok.
2014. dec. 29. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor tisztán látod a dolgot: éretlen gyereke, függő

ember, nem férfi, nem apa, nem családba való: tedd ki!

2014. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!