Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, mennyire számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire számítanak nektek ezek a dolgok egy nőben?

Figyelt kérdés

Most szakított velem a párom, nagyon padlón vagyok.

11 hónapig voltunk együtt, terveztem vele a közös jövőmet. Mindez egy másik nő miatt, aki szexuálisan jobban hat rá, mint én. A szívemet, lelkemet beletettem ebbe a kapcsolatba.

Diplomás vagyok, jó munkahellyel, nincsen káros szenvedélyeim, házias vagyok, szeretek főzni, a páromat minden tekintetben ellátom. Nekem fontosak a hagyományos értékek, mint házasság és gyerek.


2014. dec. 30. 04:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Te többet képzeltél ebbe a kapcsolatba,mint ő.Felejtsd el,majd találsz olyat aki értékelni fog!
2014. dec. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy hogy mi számít. Ha nem szeret ,akkor annyi. De nehogy azt hidd a szerelembe számít az hogy , diploma. Meg ha rosszkor erőlteted a házasságot, az is riasztó.
2014. dec. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Kár ezért lógatni a fejed. Ő nem neked való. Rövidesen találsz egy megfelelőt.
2014. dec. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki, hogy most derült ki, hogy neki többet számít az, ha a másik jobban rázza a seggét!
2014. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindegyik tulajdonságod teljesen semleges, ha nem szeret már téged. Olyat keress, aki szeret.
2014. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon nehéz lesz most egy darabig, mert nehéz elfogadni, hogy te mindent beleadtál ebbe a kapcsolatba. Hidd el, lesz olyan, akinek igazán fontos leszel. Jobb is, hogy ez most lezárt dolog lett, mert lehet, később még rosszabb lett volna. Fel a fejjel!
2014. dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát bizony egy férfinek nagyon sokat számít a szexuális vonzalom. A párkapcsolatban bizony ez a természet által is diktált elsődlegesen hagyományos "érték" és nem az, amit kérdező felsorolt.
2014. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Ő még nem akart igazán komoly kapcsolatot. Egyelőre a szex fontosabb neki, mint a komoly kapcsolat.

Majd jön más az életedbe, aki komolyan vesz és szeret.

2014. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Hat ez sajnos lassan altalanos:( Tehetsz barmit ha jon egy seggrazo buta tehen, vege a dalnak.
2014. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Megkérdezhetem, hogy te milyennek érezted a szexuális életeteket?


Azt, hogy az a másik nő "szexuálisan jobban hat rá", ő maga fogalmazta meg ezekkel a szavakkal neked, vagy te magad látod úgy, hogy ez volt a szakítás elsődleges oka?


Mit értesz azalatt, hogy "a páromat minden tekintetben ellátom"?

2014. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!