Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvileg a férfiak külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg a férfiak külseje nem olyan fontos, akkor sok nőnek miért csak az adoniszok számítanak férfinak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy míg a nő legfőbb erénye a külseje, addig a férfié az, hogy mit tud letenni az asztalra.Ehhez képest én a következőt figyeltem meg. A letétel alatt max. az anyagi javak értendőek, de azt leszámítva a tudás, műveltség, jó belső mintha sokadlagosak lennének a brutálisan jó kinézet mögött. tehát egy görög isten külsejű fickó mondhat szinte bármit, akkor is vonzó lesz, míg egy akár átlagos fickó sosem ér el különösebb hatást, még ha órákon át szórakoztatja a lányokat, akkor sem. Akkor viszont miért állítanak mást még hivatalos írásokban is?

2014. febr. 21. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne az ostoba libák alapján ítéld meg a női nemet!
2014. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Hát lehet, hogy most újat mondok neked. A nők hazugok. Onnan tudod megállapítani, hogy egy nő hazudik, hogy hallod a hangját.
2014. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1# "Sok nőnek". Nem általánosított, nem értem a felháborodásodat.


Kérdező: Ez sajnos így van. Fiatalabb korban még jobban ráadásul. Persze van akinek nem az adoniszok jönnek be, de sokaknak igen.

2014. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem kéne demagógnak lenni. Én férfi vagyok és valamilyen szinten nekem is fontos a külső. Az pedig hülyeség, hogy a nőknek csak az adoniszok kellenének. Elég az, ha kellően magabiztos vagy, többre nincs szükség.
2014. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés,teljesen egyetértek.Ugyanezt látom én is sajnos a mai világban,és még nálunk az egyetemen is ez megy ,ahol "elvileg" értelmesebbeknek kellene lennie az embereknek.Nagyon nem így van,a lányok ugyanúgy a bunkó gyerekekkel lógnak,a normálisokat meg le sem szarják,emberszámba sem veszik őket.
2014. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, ha nem titok, melyik egyetemre jársz?
2014. febr. 21. 22:02
 7/21 anonim ***** válasza:

Van akinek ez fontos, van akinek az...

Itt pl ami óta itt vagyok regisztrált.

Néha kérdeznek szexuálisat, hogy mit hogy "kell" csinálni.

Én elmondom hogy én hogy szoktam nyalni-ujjazni-izgatni-szexelni amikor van nőm és minden ilyen kérdés legalább 1 olyan nő privát üzenetét is jelenti, aki szeretné, ha vele hasonlóképp tenném meg.

Általában 18-30 köztiek.

Sajnos én nem fekszem le olyannal, akivel legalább nem randizgattunk már, és így nincs köztünk semmi.

De ha menne ez nekem, akkor elég sok nőt itt is szedhettem volna fel.

De akkor most olvassam ki belőle azt, hogy minden nő szexorientált?

Vagy amikor olvaso itt a sok undorító viselkedésű ember kérdését akkor belőlük vonjam le a hibás következtetést?

Mindenki más, és olyat kell találáni aki megfelel mindenben.

Igaz elég nehéz, de nem szabad feladni, s kritériumot csökkenteni.

ha ilyenek számítanak, mint nekem.(őszinte, erkölcsös, stb.)

2014. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De te is írtad, hogy sok nőnek. Szóval nem mindenkinek csak a kinézet számít, szóval miért is számít ez, mikor vannak olyanok, akiknek tényleg nem a külső a fontosabb? Hm? ne foglalkozz azokkal, akik csak a bunkó adoniszokra buknak, ilyen egyszerű.
2014. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked ezt a baromságot? Hogyne lenne nagyon fontos a férfi külseje! Ha nem tetszik a külseje lehet akármilyen jó belül, leszarom, sosem ismerem meg, mert nem jön be és kész! Szexuálisan vonzónak kell találnom ahhoz, hogy érdekeljen más területen is, különben számomra nem férfi.

Mit nem lehet ezen felfogni? A férfiak is így működnek, és ne gyere nekem azzal ,hogy nem, mert de! Max ha már minden bajuk van, akkor jön a mondás, hogy: Tüzet oltani ganajlével is lehet!

2014. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-es: Azt be kell ismerned, hogy vannak olyan helyzetek, emberek is, akik pl. nagyon is bejönnek a nőknek annak ellenére, hogy a társadalmi megítélés alapján rondák, és még csak pénzük sincs. Ez azért van, mert az emberek ízlése nem egyforma. Aki nekem jóképű meg vonzó, de lehet, hogy az általános megítélés szerint ronda. De erre a pontra eljutva már épp lesz*rom, hogy mások szerint mennyire ronda, csak az számít, hogy nekem tetszik. Ezt kérem mindenki tudatosítsa magában, mert ha még egy olyan kérdést olvasok, hogy jajj, a nőknek csak a jóképű pasik tetszenek, esküszöm, hogy kitépem a falból a netet, és felszórom sóval a helyét.
2014. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!