Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi szexmentes időszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexmentes időszak kellene hogy félrelépj/ vagy válás legyen a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
Mennyi időt bírnál ki ha a társadnak nem egészségügyi okokból csak mert nincs kedve, nem tesz érte semmit nem szexel? Hónapokat, éveket kibírnál ilyen kapcsolatban?
2014. dec. 30. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a kérdés. Honnan tudjuk, hogy mennyi idő kellene?!

Inkább válaszoljanak azok, akik megtették.ű

Szóval mennyi idő után léptetek félre?

2014. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szex, mindig megvan az oka, miért nincs.

Betegség (testi, lelki), önbizalom hiány, szeretet megszűnése,....

Amíg két ember szerezi egymást, minden probléma megoldható. Ha már nem szeretik egymát, nincs értelme a kapcsolatnak.

2014. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha már nem tetszem a páromnak és nem kíván, miért kellene nekem is önmegtartoztatnom. Lehet ki lehet bírni, de minek, az már nem kapcsolat.
2014. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképp nem lépnék félre. Megbeszélném a társammal, hogy mi legyen.


Ha a történet átmeneti (1-2 hétig tart csak, esetleg egy nehéz stresszes időszakban 1-2 hónapig), azt elfogadhatónak tartanám.


Ha annál hosszabb ideig, akkor átgondolnám, hogy akarok-e maradni a kapcsolatban.

Ha igen, pl azért, mert egyéb szabadidős tevékenységekben jól érzem magam vele, esetleg a gyereked miatt, akkor ez esetben megbeszélném vele, hogy a szexre szükségem van, és ha vele nem lehet akkor összehoznám mással. (Ebben az esetben már nem félrelépés lenne, ugyanis a másik tudtával és beleegyezésével történne).

Amennyiben nem, akkor meg szakítanánk és keresném a boldogulásomat mással.


Annyit hozzá tennék, hogyha (nem egészségügyi okból) nem akar szexelni, az már egy kapcsolati probléma (nyilván ha 12 évesek vagytok akkor más téma, de felnőttek között a szex általában szerves része a párkapcsolatnak).

Van olyan, hogy az ember nem kívánja a szexet, de a társáért olyankor is megtehet dolgokat (szopi pl).

2014. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom…


nekem az nem párkapcsolat, ahol valamelyik fél nem AKAR szexelni..

amikro kiderülne, hogy nincs kedve azért nem, és beszélnénk róla, és nem látok változást egyértelmúen,nem is akar változást, ha ez 1 hét alatt kiderül akkor 1 hét alatt eljutnánk a válásig… félre soha nem lépnék


( egyébként 1 hét alatt nem tud kiderülni..de a lényeg az elven van, amikor kiderül, hogy az én vágyaimat semmibe veszi)

2014. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel heti 4-5 alkalommal szexelünk, ezért nekem kb 2 hét kéne, na nem a megcsaláshoz, hanem ahhoz hogy tudjam valami nem stimmel. Akkor kideríteném mi az oka (betegség, stressz, lelki okok, szerető, eltávolodás stb ezer oka lehet). Biztos hogy nem várnék éveket, hogy érdekeljen az oka, miért lett az alapból normális szexuális étvágyú párom hirtelen aszexuális. Olyan nem létezik, hogy valakinek eddig volt kedve, aztán hirtelen nincs. Annak oka is van.
2014. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Évekig benne voltam. Igaz, egészségügyi gondok is voltak, de a férjem egyszerűen nem volt hajlandó rendesen utánajárni a problémának, egyszer elment orvoshoz, kapott valamit, nem működött, aztán rendelt a netről hülyeségeket, az se működött, aztán feladta. Végül teljesen önbizalomhiányos lett, méginkább nem ment. Nem akarom elszólni, de mióta gyereket tervezünk azóta nagyon is jól működik, vett valamilyen vitaminokat, naponta-2naponta van szex...Kellett az a nyomás, hogy na most a baba miatt próbálkozunk és emiatt motiváltak lettünk mindketten és egyre jobban működik a dolog. Nem egy csődör, nem bírja túl sokáig, de akkoris vele maradnék, ha soha nem szexelnénk, így meg a fellegekben járok:) Szóval a kérdésre a válaszom, hogy a férjem mellett bármeddig, mert ő a másik felem. Nem mondom, hogy nem szenvedtem az utóbbi években, de örülök, hogy nem adtam fel.
2014. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá ok, és nem keresné a probléma forrását, így megoldást sem, 2-3 hét maximum.
2014. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, bocs, de ez elég furán hangzik, hogy hosszú ideig nem ment neki, aztán most hogy gyereket akar(tok), megy neki napi szinten.... Kb olyan, mintha téged nem kívánna alapból, de a gyermeknemzés miatt most "muszáj". Mikor meg nem muszáj akkor csak úgy "nem megy" és nem is érdekli miért.
2014. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez elég bonyolult és nagyon hosszú lenne leírni, hogy pontosan mi hogy volt és van, ezért csak dióhéjban írtam le. Légy nyugodt, hogy nem ver át és nem csak gyereket akar tőlem:)
2014. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!