Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem egy sokkal fiatalabb lányba, ráadásul nős vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a fajta, aki meg tudja csalni a feleségét, viszont elválni nem szeretnék, az elmúlt évtizedek alatt a feleségemmel berendeztük a közös életünket, együtt vagyunk 20 éve, ezt csak nem rúghatom fel. Amúgy is mit kezedenék egy olyan lánnyal, aki a lányom lehetne a maga 25 évével? Mégis évek óta tetszik és beleszerettem.... Ti mit tennétek a helyemben?

48/F


2014. dec. 30. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
24%
Ő is szerelmes beléd?
2014. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
19%
Aludnék rá egyet. És elképzelném vele a jövőt, de az árnyoldalakkal együtt. Utána döntenék.
2014. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
27%

Nem lehet valakibe szerelmes az ember, akivel nem történt semmi, akivel nem állnak igazán közel egymáshoz, így ez csak egy képzelt szerelem.

A korkülönbség egyébként nem akadály.

A gond az, hogy nős vagy. Ez már a te dolgod, hogy hogyan oldod meg. Elválni nem akarsz, ezt leírtad. Marad a szerető. Azt meg te tudod, hogy erre a feleséged mit lépne, ha esetleg kiderülne.

2014. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Igen, de meddig? Mit tudnék én nyújtani neki 10 év múlva, amikor ő még mindig fiatal lesz, én meg már nem?
2014. dec. 30. 19:39
 5/59 anonim ***** válasza:
79%
Könnyen megbànnàd pàr év múlva. Megeshet, hogy mindent elveszítenél.
2014. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj, hogy nem akarok szeretőt, a lelkiismeret nem visz rá.

Nem mondtam, hogy nem állunk közel egymáshoz, szex nem volt egyedül.

2014. dec. 30. 19:41
 7/59 anonim ***** válasza:
93%

Koma, ne hülyítsd itt a népet.

A feszes csöcsökbe szerettél bele, meg a friss babap**ciba.

Nincs ezzel baj, a friss árut mindenki jobban szereti. Kérdés, hogy mid van neked, ami mondjuk egy 30 éves férfinak nincs...

2014. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, vagyis tudom, hogy mindent elveszítenék, pár év boldogségért. Ezerszer végiggondoltam a jó-rossz oldalát annak, ha lépnék és talán több lenne a rossz benne. Lehet, hogy csak a megrősítés kellene, hogy jól döntök, ha marad minden a régiben...
2014. dec. 30. 19:43
 9/59 anonim válasza:
66%
én szerintem ne váljel a családodtól maradj a feleségedel nem jó 20évnyi együtêlést eldobni egy fiatal lány miat mert akkor mindent tönkre teszel megfognak utálni és annak a lánynak végig ugyse kellené .. ezért aszt javaslom hogy fordisd a figyelmet a feleséged felé és okosan cselekedj egy lány miat ne hagy ott mindent!
2014. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos ám az a pár év boldogság se. Most minden olyan csábítónak tűnik, de gondolj bele tiszta fejjel :-)
2014. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!