Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy beleszerettem egy jóval fiatalabb férfiba?

Figyelt kérdés

42 éves nő vagyok, és megismerkedtem egy 23 éves férfival. Nagyon bele szerettem, de alig idősebb a gyerekeimnél. Nem tudom hogyan fognak reagálni.

21 és 19 évesek.


2014. jún. 14. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Te is tudod, hogy ez hülyeség. Dugjatok, ha jólesik, de ennyi. Ne csinálj hülyét magadból. Gondolom, nem akarsz még egy gyereket örökbe fogadni...
2014. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne mond el,minek
2014. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ejha...

Én a gyerekeid helyett is iszom erre egyet, mert ezt ők se tudnák másképp lereagálni.

2014. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most had törjem meg a sort: a szerelemben a kor nem számít. És nem apukát választasz a gyerekeidnek sem. Nem kell a beleegyezésük, sem a helyeslésük. De tekintettel legyél rájuk és ne vidd haza! Én magam el tudnám képzelni egy korodbéli nővel is, méghozzá komoly kapcsolatban.


23/F

2014. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Erre neked nincs szükséged!És ne is tervezz hiszen csak 10 év mulva szerinted hogy mutatnátok?Nem fog melletted letáborozni a srác,ha fáj akkor is ez a reality!,és a gyermekeidet se alázd meg!Írom mindezt 38évesen ugyancsak 2 gyermek anyukâjaként!Nem irigységbõl!Kicsit gondolkozz tiszta ésszel.
2014. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom megérteni, ez miért lenne megalázó a gyerekeinek...
2014. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom 37 éves női fejjel, hogy ne tervezz nagyon hosszú távra vele. Szeresd, szeressen ő is, éljétek meg és élvezzétek a közös pillanatokat, de ennyi. Ne gondolkozz annyit, ha jól megvagytok csak élj boldogan és ne foglalkozz másokkal, mert nem lehet tudni hogy meddig tart. De amìg tart az legyen csodálatos. A gyerekeid felnőttek, nem tartozol nekik elszámolással és ha látják hogy boldog vagy, akkor biztosan túllépnek rajta :)
2014. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A nők úgy 10-20 évvel túlélik a férjüket.

Hogy hogy mond el? Büszkén! Ezek szerint egy olyan jó nő vagy, hogy még egy 23éves srácot is meg tudsz tartani. És még bőven lehetnek gyerekeitek is. Ismerek olyan nőt, aki ennyi idősen még szült.

36F

2014. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tulajdonképpen a hetes válaszolóval értek egyet, csak nyersebben fogalmaztam :)) ami a szívemen a számon :)

39/N

2014. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 8

Szülni nem akarok és ez is egy jövőbeli jelentős probléma. Az a baj, hogy sok minden szól ellene, de mellette egyetlen józan érv sem.

2014. jún. 14. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!