Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem "beszélget"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem "beszélget" idegen férfiakkal. Talán belefér. De miért törlőnek az üzenetek? Amire találok az meg igazából egy törölt-vágott zagyva. Nem tudom már igazából csak melletem van?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Esetleg, ezt a felesegeddel beszeld meg.

hogy mi az, ami meg oke, es mi az ami nem.

Nekem a torolgetett uzenetek nem fernenek bele, mert azon porognek, hogy mi lehet az, amit torolni kellett.

2015. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Üdv!


Mit mondd a feleség,mivel magyarázza ezeket a dolgokat?

2015. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ezek szerint egy kicsi izgalomra van szüksége!
2015. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon valószínű, hogy NEM CSAK BESZÉLGET!!
2015. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Honnan szeded, hogy törlődnek az üzenetek? Leskelődsz utána? :)
2015. jan. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Uzenetet csak akkor szokas torolni, ha nem akarjuk hogy a masik megtudja mi all benne. Ez eleg egyertelmu. Kerdezd meg egyenesen. Ha ugy gondolod hogy nem mond igazat, akkor...talan gyerekes megoldas, de csend el a telefonjat es vard meg a kovetkezo uzit amit kap. Vagy mar hallottam olyat is hogy vissza lehet hozni torolt uzeneteket. Ha nem akarja elmondani, akkor nem fogja. Mindenesetre ne hagyd annyiban, mert ez nagyon gyanus.
2015. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Én is gyakran "beszélgetek" férfiakkal,még itt a gyakorin is,de ez nem jelenti azt hogy meg akarom csalni a férjemet.Az üzeneteket is mindig törlöm,mert nem tartozik màsra amiket leírok,vagy leírnak nekem.Ha a férjem elkezdene utánam kutakodni,vagy elcsenné a telefonomat biztos jól fejbe vágnám,azért mert az ember házas nyugodtan szóbaállhat ellenkező nemüekkel is.
2015. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gabi86 válasza:
26%
Szerintem is kérdezz rá.én is törlöm az üziimet,de fôleg azért mert nem tartozik senkire.meg van egy közös ismerős aki folyton flörtöl velem,de már százszor leállîtottam,de nem igatá ért a szóból,de viszont a párom meg szerinte megverné ha megtudná a fekesége sem örülne.szóval bármi lehet.
2015. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezõ és te nem beszélgetsz idegen nõkkel?

Nálam ugyvan,hogy én nem beszélgethetek egy férfival sem, de a férjem mindent megenged magának.

2015. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Kis lázadást érzek részedről.

Sajnálom a helyzeted!

2015. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!