Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az akinek nőgyógyász a férje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az akinek nőgyógyász a férje, mit érez és gondol arról, hogy a párja nap mint nap idegen nők nemi szervét nézi és érinti? Vélemények?

Figyelt kérdés
Soha nem volt benne féltékeny érzés? Mivel nem mindenki betegként megy oda.Időnként túl kedvesek a doktor urak a pácienssel. Szerintem csak akkor tudja valaki igazán elfogadni,ha önmaga is hasonló feladatot végez.

2014. okt. 17. 19:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
figyelj. neki ez a hivatása. szerintem nem érdekli más nőnek a nemi szerve. én is eü dolgozó vagyok és rendszeresen látom az embereket pucéran. ha jön egy fiatal srác akkor max konstatálom, hogy hú jól néz ki vagy elszörnyedek milyen rossz állapotban van és ennyi. nem kell ebbe semmi többet beleképzelni.
2014. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a férjed foglalkozása, akkor vagy elfogadod vagy felemészti a kapcsolatot, akkor viszont lépj, ne várd azt meg.
2014. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem nőgyógyász a férjem, de nekem erről a foglalkozásról nőként őszintén szólva az utolsó, ami eszembe jut az az, hogy az adott férfi különösebben élvezi.


Amikor néha körülnézek a váróteremben, a sok elhízott, koros, kisebbségi nő között, arról nem is beszélve, hogy a rutinvizsgálaton (szűrés) kívül általában a leggyakoribban gombás fertőzésekkel, ilyen-olyan folyásokkal járnak oda... hát... mit ne mondjak, nem az irigység és a féltékenység fog el a doktor úr személye iránt :)

2014. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Ez jó nagy balga kérdés kedves kérdező!

Hidd el a nőgyógyásznak .ina .ina

2014. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
?? Az őt felkereső páciensek fizikai valója a 100 %-ból:kövér,visszataszító öreg:50 %,terhes:25 %,elfogadható:25 %. Ha valaki nőgyógyász lesz,akkor a nála megforduló nemi szervek kevesebb,mint egy ezrelékéről fog eszébe jutni,hogy az a valami:pna.Aki testekkel dolgozik (orvos-fodrász-masszőr stb)másképp nézi a testet.Ilyen gondolatok,mint a tiéd,csak kívülállóknak lehetnek.Szóval,a férjed gondolom,nem nőgyógyász,és gondolom,hogy a nőgyógyászod nem lesz a férjed.
2014. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. N
2014. okt. 17. 20:17
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Hallgató vagyok, aki minden nap lát emberi testeket. Ami általában az első gondolat: segítségre szorul, kiszolgáltatott, rosszul érzi magát.

Perverz az az illető, akiben az ilyesmi testi vágyat ébreszt.

Ott szakmai szemmel nézed a dolgokat. Érdekes tud lenni, de a tudomány szempontjából. Pl. mikor tanulunk egy-egy ritka fejlődési rendellenességről és a klinikán először láthatjuk élőben egy illetőn, az sokkal átfogóbb képet ad, mint képen, vagy egy videón keresztül. Nem az a jellemző, hogy valaki vizsgálatoknál keres magának partnert.

2014. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érintett,csak eszembe jutott egy ilyen kérdés.Sajnos sok nem normális helyzetről hallottam már és láttam,hogy egy-egy csinos nőtől majd elolvadnak beszéd közben.Amiket irtatok az az átlag,de sajnos mindig vannak kirívó esetek,kivételek.
2014. okt. 17. 20:21
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Mire gondolhat? Hogy a ferje orgiakat el at...

A tuzolto piromán, az ovodai szemelyzet pedofil, a sebeszek szadisták....

Szóval mindenki megtalalja a maga helyét.

Hol a férje? Kerdesre jöhet a valasz: " a pics.ba"

2014. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az,de nem lennék féltékeny.Az én dokimnak van valami kamerás bizgentyűje,és amikor rákszűrésre megyek,akkor látom amit csinál a méhszájam,meg ahogy kenetet vesz róla.Akármilyen szép is egy punci egy pasinak,ilyen helyzetben egyáltalán nem az én konkrétan majd elájultam a sajt méhszájam látványától ahogy a fülpiszka szerű dologgal ott kenegette,az meg vérezett,fúúúj.És akkor ne felejtsük hány nő megy csúnya fertőzésekkel,a kismamák meg szerintem nem az a kategória aki szexuálisan vonzó lenne a férfiaknak (kivéve a férje persze) szerintem inkább az a csoda,hogy nem undorodik még a sok punci látványától...
2014. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!