Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségek miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségek miért szeretnek annyira drámázni, hisztizni? 35F

Figyelt kérdés
Nekem is van feleségem, az enyém is szeret.
2015. jan. 10. 22:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%

Mert jo dolguk van.

Eppen ezert semmi sem eleg jo nekik. Ha sz.ban lennenek, ne felj, nem rinyalna egyik sem. Orulne, h. luk van az aljan.

Ugyan ez igaz a hisztis ferjekre is.

2015. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Most te drámázol, kérdező.
2015. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%
Embereknek is vannak tipusai, nem mindenki szerepet jatszik az eleteben pl. s nem minden ember eli az eletet tudatlanul, amikor hisztiznie kell azert, hogy elerje azt, amit akar. Ez a tipus meg nem lett felnott, eretlen, de ez nemtol fuggetlen.
2015. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
81%

Az én nejem nem hisztis,bár neki is vannak érzékenyebb napjai,de szerintem embere válogatja.Ő hordja inkább a gatyát itthon,de ugyanakkor ha el akarok menni kocsmázni/fesztiválozni a haverokkal,nem szól egy szót sem,csak annyi a kitétel,hogy lehetőleg ne 1 hetet legyek távol.Én ezzel nem is élek vissza,aztán szent a béke.:-D

Meg azért hiányoznának a kölykök is...

34/F

2015. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

A férjek ugyanúgy szoktak "hisztizni", "drámázni", csak máshogy nevezik, ha ők adják elő :)


Talán ha kicsit többet írtál volna :)

2015. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
Fene tudja... a férjek miatt? :))
2015. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretnek a nők hisztizni!A férfiak olyanok,hogy ami nekünk alap,ők nem értik és ezután jön a hiszti!
2015. jan. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
Az az igazság, hogy nálunk épp fordítva van. Én sosem, a férjem rendszeresen hisztizik, drámázik ha valami nem úgy van, ahogyan azt elképzelte. Legyen az éppen csak az ebéd, vagy bármi más. 30/nő
2015. jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%

Tévedsz Kérdező.



A nők/ feleségek utálnak hisztizni..

Ez még nem jelenti azt, hogy nem csinálják.

Én szoktam, nem is tagadom, már 3 éveseen kikésítettem édesapámat:)

Amugy utálom, mert mindig van oka, így jön ki rajtam.. Szerencsére aferjem tudja kezelni elfogadta...( átlaában mensinelòtt vagyok mindenen felkapós ingerült, mindent magamravevős, ezt nevezem hisztinek, azt, amin máskor nem problémázok/


Ő nem szokott hisztizni, szerencsére, mert a tapasztalataim alapjan a férfiak gyakrabban hisztisek..


Drámázás pedig egy emberi tulajdonság, vagy szokott valaki, vagy nem.l én nem...anyukam igen, tesóm nagyon( ő fiú)



A promlema, hogy altalánosítasz..és mait tévedsz.. Mert hisztizni mindenki utál...hogy én is altalánosítaak

2015. jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
42%
Nemcsak a feleségek, a legtöbb nő szeret drámázni meg hisztizni, különben unatkoznának. Kell, hogy generáljanak valami cirkuszt mindig.
2015. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!