Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helytelen dolog amit teszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen dolog amit teszek vagy amilyen lenni szeretnek? Ti fiatal anyukak, buliztok, szorakoztok, divatoztok?

Figyelt kérdés
Szoval, 23 eves anya vagyok, 2 eves a gyerekem, 3 eve vagyok ferjnel, imadom a csaladomt, de hianyzik a szorakzas, lehet , hogy elkapkodtuk a hazassagot de vidki vagyok, sajnos itt 80 szazalekaa ferjhez megy , de ez most lenyegtelen, a kerdesem inkabb az lenne, hogy , attol, hogy ferjnel vagyok es gyerekem van lehetek e dogos no? Imadom a mini ruhakat, magaszsarkukat, de sokszor nagyon is megneznek az idos nenik es nem tudok kibontakozni es jol erezni magam, ujevi bulin pld-ul egy picit enis jol ereztem magam es jot tancoltam, beszoktam ulni kavezni kavazokba, egyedul, vagy baratnoimmel, ferjemmel, talan rossz dolog? Ti hogyan csinaljatok , hogy frjezettek, anyukak es jo nok legyetek eggyszzerre? Ne ertsetek felre kerlek, nem szeretnek kihivo lenni, csak azt szeretnem, hogy a fejem en utanam forduljon meg es ne mas nok utan, azt szeretnem ha buszke lenne ram,, hogy szepp a felesege, De nem tudom mi a helyes? Mama ruhakat kene talan hordjak? A fiam ugyes es okos, szoval foglalkozom vele rengeteget, munkahelyem nincsen!Szoval a ruhazatom lehet olyan mint egy barmilyen 23 evese aki meg lany?Vagy vonuljak vissza ha nem is szeretnem?

2015. jan. 11. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy vonulj vissza!


Az, hogy férjnél vagy és gyereked van, az nem egyenlő azzal, hogy el kell ásnod magad.


Az falusi öreg nénik meg nyilván soha életükben nem voltak dögösek, ezért mindenkire furán néznek aki csinosan öltözködik. Ne foglalkozz velük.


Öltözz nyugodtan csinosan. Teljesen normális. Sőt, nagyon helyes, hogy adsz magadra!


Az ízléstelen öltözködés meg minden korban, gyerektől függetlenül is gáz lenne.


Szóval nyugodtan lehet a ruházatod olyan, mint egy ízléses, csinos 23 évesé! Egy anyuka is nyugodtan lehet csinos!

2015. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

vidki vagyok, sajnos itt 80 szazalekaa ferjhez megy


Én is vidéki vagyok, érdekes, nincs 25 alatti férjezett barátnőm.


Ez a kérdés pont arra a sorsra fog jutni, mint a délutáni én anya vagyok, nem nő meg feleség, mert pont akkora kamu.

Tegnap is valahogy mindet törölték, amire tippeltem, éljen...

2015. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Tedd azt, ami jól esik. Ha törődsz a gyerekeddel, nem hanyagolod el, akkor miért kellene elhanyagolnod saját magad?

Egyébként javaslok neked egy helyesírási szótárt, de komolyan, nagyon ciki, hogy 23 évesen úgy írsz, mint egy 6 éves, és ezzel most nem bántani akarlak.

2015. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

"23 éves aki még lány?" - a helyzet az, hogy aki 23 éves az már nem lány, Szerintem neked az a bajod, hogy magadat nem tudod hova besorolni és ezért örlődsz hogy mit kellene tenned vagy hogy öltözz. Szerinted aki 30 évesen anya az hogy öltözik? Neked nincs átmenet? :) Valaki vagy gyerekes-lányosan vagy nagymam ruhában jár? :)

Segítek. NEM! Nem helyes Q-nak öltözni ha már van egy 2 éves gyereked, de ettől még nem kell úgy kinézned mint a saját anyád. Lehet menni szórakozni, de értelemszerűen azért vissza kell venni, nem pedig mint egy tinédzsernek állandóan a szórakozással foglalkozni. Ha majd egyszer sikerül felnőnöd, akkor talán eszedbejut és eljutsz odáig agyilag hogy dolgozni is dolgozz, akkor ne félj, nem fog állandóan a szórakozáson járni mint egy gyereknek az agyad.

Még 1! Attól hogy van egy gyereke valakinek, még nem jelenti hogy felnőtt!! Teljesen egyértelműen ez jön át az írásodon is. Értetlen vagy. Ami nem baj, mindenki más ütemben fejlődik. De az nem felnőttség és önállóság, hogy először a szüleid, majd pedig minden átmenet nélkül a pasid tart el. Élettapasztalat nulla. Amíg nem lesz, addig ilyen gyerekes dolgokon fogsz őrlődni.

2015. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem attól jó/rossz szülő/házastárs valaki, hogy milyen ruhát hord vagy fenntartja-e a régi baráti kapcsolatait. Persze meg kell találni az egyensúlyt, de az ne érdekeljen, hogy mit gondolnak mások. Légy önmagad! Ha örökösen másoknak akarsz megfelelni, az a családodra is rossz hatással lesz. Ha nem bízol a saját ítélőképességedben, kérd ki időnként a tanácsát valakinek, akiben megbízol.
2015. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a mai világban senki nem várja el h húzd magadra a szentfedelet, mert férjhez mentél és gyereket szültél...

Azt viszont nem értem h ez mért hivatkozási alap számodra? Én is vidéki vagyok, s épp úgy kitolódott a házasságkötés mint városban. Ez országos tendencia. 20 évesen csak a roma lányok voltak férjnél a korosztályomból, nem hogy még a nyolcvan százalék!! Az kb 5-10 százalék volt...


Az tény hogy jobb lett volna kiélni magad egy kicsit... hogy ilyen kérdések eszedbe se jussanak.

2015. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, most sajnos nem volt eleg idom alaposan irni es fogalmazni ! sajnalom , de azert remelem a lenyeg kivehto belole! Hat MasADIK, nalunk igenis 80 % ferj-hez megy, ahany haz annyi szokas, erre csak anyyit irnak. Kamu? Es megis mi lenne a kamu, nem ertelek fejtsd ki bovebben!
2015. jan. 11. 17:29
 8/15 A kérdező kommentje:
4/7. Gyesen vagyok!
2015. jan. 11. 17:32
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Csak majd ne itt háborogj, ha a férjed is eljárogat majd nélküled a kávézókba...
2015. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Járj abba ami korodnak és alkatodnak megfelelő. Meg fogod látni ha ovis lesz a kicsi, hogy a legtöbb anyuka nagyon csinosan jár.
2015. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!