Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire általános a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire általános a férjeket megkérni, hogy ülve pisiljenek?

Figyelt kérdés
Olvastam most egy kérdést, amiben többen is írják, hogy a férjük ülve pisil otthon, mert megkérték rá, mivel különben piszkos lesz a wc. Tényleg ennyire általános ez? Szerencsére az én férjem tud vigyázni, de sose jutott eszembe megkérni, hogy ülve pisiljen.
2015. jan. 11. 20:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Én kérés nélkül is ülve pisilek. Ez akkor most nagyon nem férfias?
2015. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem férfias, engem nem zavar, pisiljen úgy egy férfi, ahogy akar. De erre megkérni otthon? engem ez kicsit meglepett, ettől még lehet teljesen normális dolog.
2015. jan. 11. 20:27
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Én is olvastam azt a kérdést, kicsit meglepett engem is. Nem is az, hogy ülve végzik az ilyen dolgukat a férfiak is, hanem az, hogy piszok, és hugyszag lesz. Valamelyik válaszoló kérdezte meg, hogy propellerezik - e a párjuk a wc - n, hogy ilyen piszkot hagynak maguknak után. :) Ezen jót nevettem, és én is feltettem a kérdést magamban a válaszolók nagy részének! :D Én három férfiúval élek együtt, de mikor bemegyek utánuk, akkor sem üti meg az orrom semmilyen rossz illat, pedig ők sem egy rendmániás társaság.
2015. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem normális megkérni erre, már csak azért sem, mert fel tudja hajtani a deszkát, stb., akár még le is törölheti ha igényes egy minimáli szinten.

A férfiak meg nyilván pisiljenek ahogyan kedvük van, de körülöttem viszonylag sok a férfi, mindegyik állva pisil, szóval nekem furcsa lenne ha valaki ülve csinálná, ugyanakkor nem érdekelne, az ő dolga.

2015. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg akkora kihívás egy férfinek nem agyonhugyozni a vécét állva?

Olyan nehéz betalálni?

2015. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
86%

Én nem kértem meg - arra viszont igen, hogyha mellé megy, takarítsa fel.

Inkább leül :-)

2015. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjem is ülve pisil itthon (kérés nélkül). Azt mondta, hogy egyetem alatt eleget takarította a wc-t és környékét az albérletben a lakótársai után, szóval inkább megkíméli magunkat tőle :D Egyszerűbb leülni, mint vigyázni/pluszban takarítani.


És egy másik kardinális kérdés: mindketten lehajtjuk a wc fedelét is, nincs ebből "vita", mert így tartjuk higiénikusnak :D

2015. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Húú, beletenyereltel... Ez elég idegesítő téma a férfiaknak. Én is kértem már meg rá, mert akárhogy vigyáz, a kicsapo vizelet ide-oda fröcsög. Ezt akkor lehetne látni, ha egy világos nadrágban odaállna pisilni... Biztos raulne utána. A legtöbb férfi szerint ez "nem férfias ". (Nem tudom máshogy írni, mert ez a mérhetetlenül toleráns oldal egy szót nem enged kiírni. Háát! Le is jelentkezem szerintem ez után). Bár nem tudom mi jó van abban, hogy jól összepisál mindent, köztük a saját ruháját is.
2015. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Sok helyen erre már gyerek korban megtanítják a fiúkat. Csak nálunk szokatlan még.
2015. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
57%
Én nem kérem ilyesmire a párom. Sosem volt még pisi vagy szag a vécében. Most direkt megkérdeztem tőle, szerinte ahhoz részegnek kell lenni, hogy ne találjon bele az ember.
2015. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!