Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érzi jól magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzi jól magát a párom külföldön?

Figyelt kérdés
Kint élünk hollandiába 4 éve van két gyermek egy 1 és 6 éves én dolgozok egész nap reggel 7 től este 5 ig.A párom egyedül van otthon a gyerekekkel de dolgozninem tud mert itt nem lehet csak úgy oviba adni a gyerekeket. Nagyon egyedül érzi magát és honvágy probléma is van de tudja hogy magyarba nem jó.de valamikor azt állitja jobb ott. Itt nincs segitségünk csak mi vagyunk egymásnak.barát feleség anya apa mama egyszemélyben.de nekem meg dolgoznom kell.és még lehetne ragozni. szoval röviden nem tudom mi a megoldás.
2015. jan. 14. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Marha egyszerű, unja magát. Ezt a "magyarba" szöveget meg sürgősen hanyagold már, Magyarország a neve.
2015. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert kiköltöztél még nem kellene elfelejteni magyarul írni...


Unja magát. Ha lenne elfoglaltsága, akkor talán változna a dolog.

2015. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Barátnőd keressen egy 4 órás munkát amikor a kicsi 2 éves lesz. Fizettek belőle bébiszittert. A nagy meg más iskolás, nem?

Esetleg kereshetne a kicsi mellé egy másik gyereket, akire pénzért vigyáz napközben és akkor a plusz befolyó jövedelem miatt te dolgozhatsz kevesebbet, több időd lesz velük lenni.

2015. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Cserélj vele és megtudod.
2015. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

Mindenhol van bolcsode es ovoda, tehat a te kornyezetedben is ezt kell megtalalnod, mivel mar egyeves kortol fogadjak a gyerekedet. A parodnak is munkat kell vallalni, aztan a gyerekeket kozossegbe kell beiratni, ami ugyan nem lesz ingyenes, de vannak elfogadhato arak is.

Azt kell elfogadnotok, hogy csak magatokra szamithattok, de talan tobb honfitarsatok, illetve kovetseg is talalhato ott, talan onnan kellene hasznos tanacsot kerni!

2015. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

utolso, én uuuugy cserélnék vele!!! otthon lennék két gyerekkel, álom! visszasirom azokat az idoket...bezzeg most, dolgozhatok reggel 8tol este 6 ig, hazaérve meg osszeesni van erom, de ugye fozni, mosni, takaritani kell...

én egyedul koltoztem kulfoldre, végul itt találtam meg a társam, nekunk sincs itt senki, semmi, nem vagyok egy nagyon barákozos tipus, de tényleg visszasirom azt, mikor még itthon -hesszeltem- a két gyerekkel..

2015. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Pedig nem hiszem, hogy Hollandiában rosszabb lenne, mint itthon. Találna ismerõsöket biztosan,ha nagyon akarná.

A nagyi nem tud menni egy kicsit hozzátok?

2015. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
egész nap be van zárva a lakásba a gyerekekkel, család, barátok, pénz segitsaég nélkül persze hogy szarul érzi magát
2015. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Menjenek papa-baba programokra. Ott lehet ismerkedni más szülőkkel. nyelvet beszéli valamennyire?
2015. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon furcsa, mert én pont Hollandiarol hallottam azt, hogy rengeteg a csaladbarat munkahely, és részmunkaidős állás. Csak tudni kell hollandul, nem az a baj?
2015. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!