Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lesz a házasságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz a házasságok többségében idővel sima szájra puszi a csókolózásból?

Figyelt kérdés

A férfiak nem szeretnek csókolózni? Vagy csak nem igénylik úgy?


Az utcánkban 4 baráti családdal szoktunk rendszeresen összejárni, szomszédolni, főleg mivel a gyerekeink is jóba vannak egymással, ezért gyakran találkozunk velük.

Múltkor szóba került valahogy ez a téma, egyikük olvasott valami ilyesmit a neten és rákérdezett, hogy mi mit gondolunk erről. Mármint, hogy egy idő után már nem csókolózunk úgy a férjeinkkel, helyette szájrapuszi van. Ha elmegy otthonról, ha megjön a munkából, ha jó éjt puszit vagy jó reggelt puszit ad, vagy csak úgy kedveskedni akar, ez mind-mind egy egyszerű puszi a szánkra, és csókolózni már gyakorlatilag csak előjáték alatt meg szex közben szoktunk.

Ami engem illet, eddig számomra ez teljesen átlagos dolognak tűnt, nem is igazán vettem észre, csak most, hogy konkrétan kitértünk erre a témára, de akkor be kellett látnunk, hogy bizony, ez mindannyiunknál így megy.


Ez vajon általános? Másoknál is így van? Vagy csak én lakom ilyen defektes szomszédságban? :D

Vannak itt olyan házastársak, akik évek múltán is ugyanúgy rendszeresen csókolóznak csak úgy, mint annak idején?


34/N



2015. jan. 16. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Amiket leírtál, azoknál pont mi is szájra puszit szoktunk adni, de azt azért nem mondanám, hogy csak szex közben csókolózunk, de nálunk ez a kezdetektől így van.

Nekünk ez így jó.

2015. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Én pont, hogy nagyon szeretek csókolózni és szenvedek, mert a párom alig akar. 38/F
2015. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
41%
Most, hogy mondod, ez tényleg így van! Nem tudom miért van, de szerintem míg egy kapcsolat elején evvel kerülünk közel egymáshoz, egy idő után már nem ez jelenti a bensőséges kapcsolatot! Akkor jó évek múlva a kapcsolat, ha a nyelvünket inkább beszélgetésre használjuk, nem smárolásra :) Bár szerintem a nők többsége még lehet igényelné, de hamar rájönnénk, hogy az már nem olyan..
2015. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk szerencsére 13 év után is van csókolózás és nem csak szex közben. Mi mindketten imádunk csókolózni. Van hogy csak ülünk a kanapén összebújunk és csókolózunk. Elbúcsúzáskor is, ha hazaérünk akkor is csókolózunk. Persze mások előtt nem :)

De egyébként nekem is mondták női ismerősök, hogy ők csak szex közben csókolóznak. Bár pont olyanok mondták, akik nem szerelemből házasodtak. Szóval azért ott érhető valamennyire.

2015. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Csak néha csókolozunk szex nélkül. Nekem valahogy ez sose volt fontos, mi inkább állandóan ölelkezünk, nekem az sokkal intimebb és jobb :))
2015. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Ki mit nevez puszinak és csóknak?



Én azt a fajta csókolózőást amikor egymás szájában turkálunk kb sosem szerettem,


Mi is sokszor puszit adunk, de nem csak egy szájösszeérintest kell allatt érteni, hanem egy rövidebb csókot, ahol a nyelvünk is öszseér..

Ha csókolózunk az sok pusziból áll a nyakra, szájra arcra fülhöz, néha a nyelvünk összérpi tésével..stb..

Deaz összetapad a száj nyelv forog az nem.. Nem esett jól sosem szeribtem ilyen en kb18 évesen vokt utoljára részem...


Sokszor van csak puszi szájra, ha elmegyünk egymás mellett, vagy ha mások is látják...


Egyébként még anyukámék is szojtam csőkolozni 50-en túl.. Marmint úgy, hogy egyértelmű hogy a nyelvük is összeér.. De előttünk nagyon ritkán, vagy véletlenül katom meg..

2015. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem most ért véget egy 4 éves kapcsolatom és abban is ez volt. Csókolózás kb. fél évig volt csak úgy, hogy nem feltétlenül szexeltünk utána. Én egyébként azért szoktam le róla, mert bár nagyon szeretek csókolózni, az exem közölte, hogy vagy ne izgassam fel, vagy szexeljünk. És mondjuk lett volna jó néhány alkalom, amikor inkább csak csókolóztam volna, hogy később, pár óra múlva (ha újra találkozunk, vagy alkalmasabb lesz a hely) még jobban várjam a szexet, de mivel mindig ezt mondta, teljesen elvette a kedvemet. 28N
2015. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Mi még házasok sem vagyunk, csak több éves a kapcsoltunk, de ezt én is észrevettem. Szeretek csókolózni, igénylem is, de amikor megcsókolom a barátomat, már egyből igyekszik "leteperni". Nem örülök, hogy számára a csók és a szex egybefonódott, de nem tudok mit tenni.
2015. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Egy hölgy egyszer írta itt, hogy tart egy titkos csók partner kollégát a munkahelyén akivel csak addig mennek el és minden nap elbújnak egy kicsit, én nagyon irigylem, mert az is feldobja a napot és utána hazamennek a párjukhoz és még jobban akarják...
2015. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Köszi a lepontozást. Ennyire irigyek vagytok? :)

Vagy miért fáj nektek, hogy mi csókolózunk?

2015. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!