Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyit költötök havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit költötök havi szinten élelmiszerre és testápolási cuccokra ketten?

Figyelt kérdés

Márkásabb dolgokat vásároltok?

Élelmiszerből is a jobb minőségűt veszitek?

Hol szoktatok bevásárolni?Szerintetek hol a legolcsóbb?


Mi nem tudom hogy csináljuk,de havi szinten min. 60 ezer Ft-ot költünk élelmiszerre,ami állítólag soknak számít. Másoktól azt hallom,hogy ketten 40 ezer Ft-ból simán kijönnek... De hogyan? Úgy hogy csak zsemlén élnek? Én szoktam főzni,de nem minden nap van rá időm és energiám. Nem szoktam drága dolgokat főzni pl. rakott krumpli, rakott zöldség, tészták, főzelékek, mirelit dolgokat rántok, leveseket főzök, sütit csak nagyon ritkán.

Pl. néha veszünk a boltba ízesített sört (ebből is az olcsóbbat,ami 200 Ft alatt van/db), én magamnak gránátalmát,de azt is havonta 1 db-ot, szóval persze ezek drágábbak,de ezeket sem napi szinten vesszük...


2015. jan. 16. 13:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Minden ezzel kapcsolatos információ,tapasztalat érdekel. :)
2015. jan. 16. 13:26
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

60-70


ebben benne van a tusfürdő mosószer sampon, stb is


mi sok húst is eszünk, mindig van itthon zöldség, mi esténként borozunk

2015. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
2 vagyok..kicsit sok, de szerintem ha valaki egészségesen táplálkozik elmegy ennyi...
2015. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2015. jan. 16. 13:29
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán elmegy ennyi, ha egészségesebb dolgokat veszel és figyelsz a minőségre is. Hosszabb távon kifizetődőbb, mint enni a sok vackot, ami tönkreteszi a gyomrot.
2015. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kajara, higeniai cuccokra siman elmegy a 80-100ezer havona, minimum. Rengeteg zoldset, gyumolcsot, tejtermekeket eszunk.
2015. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, 2 felnott+4 eves gyerek
2015. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12ezret költünk hetente, néha kicsit többet, de van két gyerek is, bár ők nem sokat esznek. Én még zsemlét is ritkán veszek, csak ha akciós. Általában a Penny újságjában megnézem mi akciós, felírkálom és az alapján kitalálom a heti főzést is. Egy héten egyszer vásárolok be ott, és ami akciós abból többet veszek, plusz ami feltétlenül kell (kenyér, tejföl, felvágottak). Húst hentesnél veszünk, de kb havi egyszer vásárolok be úgy 10 ezerért, több kiló csmell, hurka, kolbász, és ha van olcsóbb cucc, máj, pulykaszárny, pulykacomb, ilyesmit is. Minden hetet úgy tervezek, hogy legyen benne vegyesen húsos étel, főzelékféle, tészta féle, hal is. Mindig annyit vásárolok csak plusz nasikból, ami még belefér a 12ezerbe, mondjuk egyik héten belefér egy doboz müzli, másik héten egy doboz fagyi, máskor meg két csomag chips vagy gyümölcsjoghurtok, szóval nem dőzsölünk, de változatosan eszünk. Egyensúlyozok, ha egyik nap drágább étel van, akkor utána több napig valami olcsóbb. Így azért néha van marhahúsleves, kaviáros szendvics, csülök, stb, csak akkor azon a héten a többi napra grízes tészta, paradicsomos káposzta, ilyesmi jut.
2015. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ja, márkásabb dolgokra, testápolásra nem sokat költünk, szappant használunk, sampont, testáplót, de sokszor kapunk is ilyemsit, és kb egy év alatt 3 doboz sampon, 1 testápoló, 20 szappan fogy el, szóval ezt nem is számolom költségnek.
2015. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is elmegy 100e simán. De megvesszük a minőségi kaját.
2015. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!