Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom fél, hogy meghalok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom fél, hogy meghalok. Nem vicces ez?

Figyelt kérdés
Kicsit köhögök és pár napig lázas voltam. A lényeg az, hogy a párom kitalálta, hogy biztos valami komoly bajom van. Egyszerűen nem lehet elmagyarázni neki, hogy csak túlreagálja.
2015. jan. 17. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, max akkor szólj rá, ha már nagyon idegesít a totojgatás :) Ezen én is már csak röhögni tudnék, ha sehogyan sem érti meg.
2015. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint nagyon szeret a párod. Becsüld meg!
2015. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy nincsen semmi baj, majd ha rosszul érzed magad elmész orvoshoz.

Egyébként az én párom is ilyen volt az elején. Nagyon ritkán vagyok beteg, de ha az vagyok, akkor nagyon! Néhány hónappal azután hogy összejöttünk, nála töltöttem néhány napot. Volt egy baráti összejövetel, ahol házigazdák voltunk. Hőemelkedéssel végigcsináltam, olykor hazaugrottam, majd vissza. Nagyon nem éreztem jól magam, de napokig tartottam magam. Aztán teljesen rottyra kerültem és belázasádotam, 39 foknál két lázcsillapító után még mindig csak felfelé ment a lázam. Már a mentőket akarta hívni. Ezer szerencse, hogy akkor még volt lakótársa, aki kicsit reálisabban látta a dolgokat. Én nagyon rosszul voltam, meg sem nyekkentem, ő adta a tippeket a páromnak, hogy ne temessen, hanem csináljon nekem teát, hozzon hideg borogatást stb. stb. Teljesen ki volt akadva, hogy én itt meg fogok halni neki. :)

Igaz, hogy tüdőgyulladásom volt, tehát nem egy szimpla nátha, de látta, hogy túléltem és azóta rámbízza a döntés jogát, hogy mikor nem árt már mentőt hívni. :D

Majd a tiéd is hozzászokik! :)

2015. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces? ... Hát minden, csak nem vicces.
2015. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd még összetenned a kezed ezert, ha kikapsz késöbb vmi vadalatot, csak gondolj vissza erre.
2015. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párom az első pár hónapban állandóan sírt,mert félt, hogy elveszít, mert egy korábbi szerelme rákos lett. Nem vicces :((
2015. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rhadtul nem vicces.
2015. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!