Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti milyen programokat csinálto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen programokat csináltok hétvégén és hétköznap esténként?

Figyelt kérdés

Fiatal házaspár vagyunk gyerek nélkül (egyelőre), és megmondom őszintén, néha elég unalmas itthon. Barátaink itt a fővárosban sajnos nem nagyon vannak, férjem meg elég könnyen belefeledkezik a számítógépbe, amikor itthon vagyunk a hétvégén (nem dolgozik!).

Ti mit szoktatok csinálni? A vásárolgatás unalmas, nem lehet mindig vásárolni...



2015. jan. 18. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Filmet nézünk, vásárolgatunk, főzünk. Tegnap pl. moziban voltunk, holnap este színházba megyünk. Elmegyünk kajálni, ilyesmik...
2015. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
1 vagyok, ja és társasozni is szoktunk itthon ketten.b(Gazdálkodj okosan, UNO pl.)
2015. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Beveszünk még egy pasit a szexbe.
2015. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Hétköznap munka után hazamegyünk, egy keveset eszünk, pihenünk, majd 5 órára megyünk minden nap a konditerembe edzeni. Ott vagyunk 1 vagy másfél órát majd hazafelé jövet boltba megyünk, otthon vacsorát készítünk, pihenünk. Másnap munka. Hétvégén nem megyünk konditerembe mert az a 2 nap a pihenőnapunk. Hétvégén megyünk sétálni vagy elmegyünk szaunázni,úszni. Vagy a barátainkkal megyünk bowlingozni. Vannak hétvégék amikor csak otthon vagyunk, és semmit nem csinálunk..
2015. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Hétköznap mindketten sokat dolgozunk, ezért munka után, mikor hazaértünk, először is megcsináljuk a házimunkát vagy főzünk (egyik nap ez, másik nap az). Miután végeztünk mindketten leülünk kicsit gépezni, külön-külön, de egy szobában, nekünk erre szükségünk van, hogy mindenki a saját érdeklődését élvezhesse egy kicsit (én pl cikkeket, híreket olvasgatok, anyummal csetelek, a párom meg szívesebben nézeget autós videókat, meg "baromságokat"). Persze közben szólunk egymáshoz is néha :) Ezzel így eltelik max 1-2 óra, de nagyon figyelünk rá, hogy (a te szavaiddal élve) ne feledkezzünk bele a számítógépbe! 1-2 óra után aztán elkezdünk egymással foglalkozni, közös zuhany, vacsi, séta, és végül minden nap megnézünk egy filmet együtt, összebújás, szex, alvás.... Nekünk ez így jó, mert fárasztó a munkánk, hétköznap nem is vágyunk többre ennél. Hétvégén aztán beindul az élet, megyünk erre-arra, vásárolgatni, szülőkhöz, na meg persze takarítás közösen, mert hétköznap csak a legszükségesebbeket csináljuk.


Amit tanácsolni tudok, hogy egyezz meg a férjeddel, hogy hazaérkezés után mindenkinek legyen 1-2 órája netezgetni, pihenni, de aztán egymással is foglalkozzatok, nézzetek filmet együtt, vagy sétáljatok, társasozzatok. Kompromisszum :)

2015. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Mi nem unatkozunk, illetve örülünk, ha munka után már semmi dolgunk, és végre unatkozhatunk. :)

Általában mindig van valami plusz munka, intézni való, ami hét közben nem sok szabadidőt hagy. Este együtt pihenünk. Összebújva megnézünk egy filmet, vacsorát készítünk, beszélgetünk, szexelünk :D

Gépezni nem szoktunk, mindketten egész nap az irodában gép előtt ülünk, itthonra már nem hiányzik.

Hétvégén eljárunk sportolni, színház, hangverseny, vacsora, séta, kirándulás, wellness hétvége. Most hirtelen ennyi jutott eszembe :) Mindketten szeretünk olvasni. Időnként társasággal is elmegyünk. Vagy külön-külön is elmegyünk a barátainkkal.

2015. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Keressetek játékot, amit lehet ketten játszani. Fejleszti az angolt és tök jó program.

Minket anno a Settlers6 elől ki se lehetett robbantani. :D

2015. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hú köszi a sok választ :) :) Aranyosak vagytok!!

Köszi az ötleteket, igen, kompromisszumkész vagyok. Igyekezni fogok valami megegyezést találni kettőnk között.

Talán azt még nem tettem hozzá, hogy ezen felül párom egész nap gép előtt van (mérnök informatikus), így nem csoda, hogy furcsállom, hogy ennyire képtelen elszakadni. Pedig csak játszik vagy sorozatot néz, tehát nem dolgozik, ezt biztosan tudom (max néha, de sosem szólnék emiatt, ha dolgozna)

Én rosszul lennék. Én voltam titkárnő, amikor szó szerint egész nap klikkeltem és gépeltem, elegem is volt a netből és a villódzó képernyőből.

2015. jan. 18. 18:09
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Mivel hétköznap semmire sincs időnk, mert este 7-8 körül erünk haza, aztan főzés pakolás van, megnezünk 1 részt a sorozatbol amit épp nezünk.. Szrelmeskedünk..

Így minden hetvegére marad...

Ilyenkor takarítunk, bevasarolunk, aztán meglatogatjuk az ismerősöket,

Néha társasozunk, néza filmezünk, pihenünk , playstationozünk, kirándulunk, biciklitúrázunk ősszel, tavasszal, nyáron stprandolunk, vadkmpingezünk.

Kimegyünk a parkba egy sörrel..

Van hogy csak "kockulunk" a gep előtt egymás mellett, vagy ő zenét szerez( fülessel szerencsére) én pedig olvasok,kötök, horgolok..stb


Mi kicsit nyugdíjas hazaspar vagyunk így 27 évesen egyelőre gyerek nélkül, de nekünk jó így

2015. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Hétköznap este 6-7 óra felé érünk haza mindketten, bedobunk egy mosást, főzünk valamit, beszélgetünk, netezünk - eltelik az idő.

A hétvégék vidámabbak: szombaton elintézzük a takarítás-bevásárlást, délután vagy este általában átugranak a barátaink vagy mi megyünk hozzájuk, borozunk, beszélgetünk, zenét hallgatunk vagy épp elmegyünk a belvárosba bulizni valahova.

Vasárnap sokáig alszunk, pihenünk, szexelünk (nyilván nem csak ilyenkor), aztán jön a párom kedvence: megyünk a vásárba, ócskapiacra, imád ott vadászni. Vasárnap nem főzök, a kedvenc kifőzdénkben ebédelünk általában, utána beülünk egy moziba vagy csak sétálunk egy nagyot.... este filmet nézünk általában, azután újra itt a hétfő és kezdődik előről minden :)

2015. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!