Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Több éve együtt levő párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve együtt levő párok, nem érzitek úgy hogy unjátok a másikat, akár szexuálisan, akár máshogy?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy szeretitek, kívánjátok a másikat?

Kor, nem, és a párkapcsolat idejét is írjátok le:)


2015. febr. 4. 09:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem unom, ugyanolyan hévvel kívánom, mint a legelső alkalommal. Viszont ez visszafelé már nem igaz...sajnos. Átlag a heti 1 szex. Ez van, de ettől még ugyanúgy szeretem.


Én vagyok a nő, és 3 éve vagyunk együtt

2015. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Én is nő vagyok és úgy érzem, hogy ritkul.

Furcsa, miért ilyenek a férfiak? Pedig a közhiedelem szerint pont ők nem ilyenek.

2015. febr. 4. 09:18
 3/29 Bence_ ***** válasza:
100%

Cáfolom. Ugyan úgy vonzódom, sőt.

Embere válogatja.

2015. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem unjuk egymást 6 év után sem. Sok érdekes programot csinálunk együtt,nagyon jól megvagyunk!

Ugyanolyan hévvel kapjuk el a másikat,mint az elején! :)

28n,33f

2015. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

Nem nem unjuk egymást.Sőt kivánni,egyre és egyre jobban kivánjuk egymást,igaz mi teszünk is érte,nem csak nyavajgunk,mint te kedves kérdező!


32/F 29/N

2015. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
11 eve vagyunk egyutt es sajnos mar nem kivanom ugy mint regen. 37N
2015. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 HengerR ***** válasza:

7 éves kapcsolatom pár hete ért véget. Így visszzagondolva talán egy picit lankadt a szexuális érdeklődés egymás irány az utolsó 6 hónapban. Nem volt komoly változás. Érzelmileg sem voltak problémák amíg nem jött be egy olyan téma a kapcsolatunkba amiben nem tudtunk dűlőre jutni(ez lett a szakítás oka is).

27/F, 25/N volt

2015. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Én is teszek érte, miből gondolod, hogy nem?

Nem volt ebben semmi nyavajgás.

Kicsit gondolkodj, mielőtt ítélkezel.

2015. febr. 4. 09:27
 9/29 anonim ***** válasza:
Ja és 4 éve vagyunk együtt.
2015. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 tarda válasza:
Én kívánnám, de ő nem. Ha én nem közeledem, hónapokig nincs semmi. 8 év együtt járás után, és én vagyok a férfi. Szóval a nőkkel is előfordul ez. Esetemben sajnos egyre kézenfekvőbb, hogy megcsal, ezért nem kíván. A szeretet megvan, de a tűz kialudt, sajnos. Remélem nálad nincs ilyen gond!
2015. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!