Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb pasik, volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasik, volt már olyan, hogy egy idősebb nővel (MILF-el) voltatok együtt, szexuálisan? Hogyan sikerült ezt elérnetek?

Figyelt kérdés
Az egész sztorira kiváncsi vagyok, mert engem is vonzanak az idősebb nők. Apropó...Debrecenben lévő Chicago szórakozóhelyen könnyen "adják magukat" az ilyen milfek ?

2015. jan. 23. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Némasági fogadalmat kötöttem a hölgyeménnyel. :D
2015. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden azon múlik, hogy te emberileg milyen vagy?
2015. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.: Ha igaz egyáltalán, amit írsz, akkor nem is beszélned kell, hanem írni :D Szóval a fogadalmad nem szeged meg, mivel nem beszélsz a dologról :D Amúgy meg kétlem, hogy valaki magára ismerne itt :D
2015. jan. 23. 01:08
 4/7 anonim ***** válasza:

igen

20 voltam ő 35

23 voltam ő 46


26f

2015. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy idősebb kolléganőmmel. 25 lehettem, ő 40 felett. Irgalmatlan nagyokat dugtunk, azóta is nosztalgiával gondolok rá.
2015. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Életemben 1X volt "korban hozzám illő" csajom és 19 voltam ő 20. A többi kb.20 csajom mind 10-20 évvel idősebb volt nálam és fél-2évig tartottak a kapcsolataim.


1.Az esetek 90%-ában a NŐ DÖNT!

2.FONTOS a diszkréció!

3.El kell fogadnod,hogy ebben a kapcsolatban gyakran van harmadik szereplő is,férj,gyerek,élettárs.

4.Nem árt az induló tőke és a lakás,mert hozzá nem mehettek a család/szomszédok miatt.

5.Türelem és magabiztosság! De nem arcoskodás!

2015. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nő válaszol azt elfogadod?

Ha szimpi vagy a nő számára akkor először is legyél egyszerű,nem rámenős,kedves.A másik pedig,hogy ha jól csókolsz az fél siker,persze a döntő hogy milyen vagy az ágyban.

2015. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!