Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzett már valaki hasonlót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett már valaki hasonlót, akik a párjukkal/házastársukkal élnek, hogy elkezdtek másokhoz vonzódni szexuálisan? Hogyan éltétek ezt meg?

Figyelt kérdés

fiatal nő vagyok (huszonéves) és 2 éve élek együtt a párommal. Van egy közös baráti társaságunk, és egy sráccal úgy érzem hogy vonzódunk egymáshoz. Teljesen megmagyarázhatatlan. Nem történt még semmi közöttünk, és szóba esett semmi ilyesmi. Néha megdicsér hogy csinos vagyok, meg hogy szeret velem beszélgetni, de ennyi. viszont vonzódást érzek iránta. A párommal pedig egyre jobban érzem hogy távolodunk egymástól. Nos az a helyzet hogy hűtlen semmiképpen nem szeretnék lenni. És eddig is őszinte kapcsolatom volt a párommal, nem szeretnék a háta mögött csinálni semmit sem. Ezért azok válaszát várnám, akik már átéltek hasonlót. Kíváncsi vagyok hogy hogyan alakultak a dolgok, illetve az érzelmi háttérre, hogy hogyan élték ezt meg. Tovább távolodtatok egymással? vagy elmúlt a vonzódás és visszatért a szerelem? Férfiak és nők válaszára is kíváncsi vagyok!

Kérem azok válaszoljanak akik tapasztalták ezt a dolgot, ne azok csak ítélkeznek és dobálóznak a hűtlen, hazug, és még csúnyább szavakkal! Tehát segítségre lenne szükségem és személyes tapasztalatokra!

Köszönöm!



2015. febr. 5. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Volt már ilyen, exekkel. Volt akit megcsaltam, volt akivel szakítottam és utána léptem. De a vége mindig szakítás lett.

Évtizedes kapcsolatban el tudom képzelni, hogy inkább elnyomja az ember magában a vágyat, hiszen ott a közös múlt. De pár év az semmi. Ott nagyobb az esélye annak, hogy ez a fellángolás a kapcsolat végét jelenti.

2015. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet csak és akkor fordult elő velem, amikor a párkapcsolatomban már hibádzott valami.

Amikor csak egyikünk (bármelyikünk, volt, hogy már én nem akartam, volt, hogy én feszülhettem meg, az (most már)exem nem akarta) akarta helyrehozni, akkor halottnak a csók.

Amikor mind a ketten akartuk, akkor helyrejött.


Szerintem a párkapcsolatodban van a hiba.

próbáld megbeszélni, helyrehozni. Ha megy, akkor el fog múlni (minimalizálódni fog) a vonzalom a másik srác iránt. Ha nem... akkor szakíts, és majd meglátod. Akkor sem feltétlen kell beleugrani egy másik kapcsolatba.

2015. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán éreztem.

Ha nem működnek jól a dolgok éppen köztünk, valahogy akkor is azon vagyok kétségbeesve, hogy javítsuk meg, mert ha máshoz vonzódom, csak rontok a helyzeten, és bizony a problémákat is meg kell oldani, mert ez a lényege, jóban-rosszban.

2015. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem ilyet amikor olyannal voltam kapcsolatban akibe nem voltam szerelmes. De mi nem éltünk együtt. Amúgy az 1 évet se érte meg a kapcsolat. Hamarabb szakítottam.

Amióta azzal a férfival vagyok együtt akit tényleg szeretek, nem volt ilyen 5 év alatt sem.


Vagy nem szereted már a párodat, vagy az eltávolodás, a törődés hiánya miatt kezdtél el kötődni máshoz. Mármint szerintem. Persze ezt igazán csak te érezheted:)


Azt kéne tudni miért távolodtatok el egymástól a pároddal, és miért nem hozzá közeledsz, vele beszélsz (már ha eddig még nem tetted meg). Ez a legfontosabb kérdés itt.

2015. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

sajnos én most ebbe a szituációba vagyok, és attól félek tul hamar elköteleztem magam...

A kapcsolatunkban konkrét probléma nincs, mert megbízhatő, türelmes, és őszinte a párom. Ezért szeretnék én is őszinte lenni hozzá. Viszont ami most zajlik bennem ezt nem tudom megosztani vele így már kezdek feszült lenni...

2015. febr. 8. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam pár hónapja, egy 4,5 éves kapcsolatot számoltam fel emiatt, amiben már menyasszony voltam. De nem azért a másik férfiért, aki tetszett, hanem azért, mert rájöttem, hogy nem működik a kapcsolatunk. Tehát nem jöttem össze azzal se, aki tetszett, tetszik, mert nem akarok fejest ugrani egy új kapcsolatba. 27N
2015. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek viszketni kezd, akkor fog előbb-utóbb találni rá okot, hogy miért is a párja a hibás!!!
2015. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy cipőben vagyunk
2015. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Teljesen egy cipőben vagyunk.

Én is 2 éve élek együtt a párommal, 3 éve vagyunk együtt, eddig nem volt semmi gond, de most nagyon vonzódok az egyik ismerősömhöz, nem tudom hova tenni ezt az érzést, és engem is dicsérget a srác, meg közeledik hozzám de fogalmam sincs, hogy csak szimplán kedves, vagy több.

Most kicsit én is távolinak érzem magam a páromtól, de nagyon bűntudatom van, mert nagyon szeretem.

Most agyalok folyton, nem tudom mit tegyek, ideges vagyok magamra.

Legszívesebben kifutnék a világból.

De dönteni kell. Iszonyúan ideges vagyok. De a párom nélkül nem tudom elképzelni az életem hosszú távon, és a másik sráccal tuti, hogy nem bírnám sokáig, mert nagyon sok dologban nem is tetszik, mégis vonz..

Nem értem magam.

De én a párom mellett döntök.

De nagyon nehéz ez most.

2015. febr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én előtte is aktív életet éltem. Szerettem egy egy férfi társaságát. Erről a szokásomról utána sem tudtam leállni,de elmondható,hogy kiegyensúlyozottabb voltam....azért múlt idő,mert 4 éve már "jó vagyok" ... az erkölcs csőszök szemében. Amúgy pedig egy idegroncs. Egy kötözködős, hisztis,pesszimista barom.

Számomra fontos lenne a "pillangó a gyomorban" érzés,de ez 8 év után aligha kivitelezhető az állandó társaddal....legalábbis nekem nem megy, biztos bennem van a hiba.


VAn egy közös ismerős (inkább párom haverja), már az első pillantástól szikrázik a levegő köztünk, van hogy éjjelente róla fantáziálok...mikor egymagam vagyok (van pár ilyen alkalom),de semmi több....és türtőztetnem magam már 2 éve, úgyhogy nem most akarom megszakítani a "jó kislány" státuszomat. A kérdés,hogy a rengeteg civakodás és kötözködés mikor borítja ki a bilit.

Egy skorpiótól vagy nagyon jóra vagy nagyon rossza számíts! :D

2015. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!