Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségek miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségek miért szeretnek flörtölni?

Figyelt kérdés
Csak flörtről beszélek, tehát kelleti magát, flörtöl, ilyesmik majd kijelenti hogy férjnél van és nem lehet több.
2015. febr. 6. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Szinte minden nő szeret flörtölni. Attól hogy férjnél van, még szüksége van a visszajelzésre, hogy más férfinak is tetszik.
2015. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Attól,hogy veled ez történt,még nem lesz minden feleség ilyen.
2015. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

hm.. én nem utána jelenetem ki..szeretek viccelődni poénkodni..stb…nevezzük flörtnek…de sosem árulok zsákbamacskát..ez arról szól nekem, hogy attól még nő vagyok, és nőként is tekintenek rám--


ez ugyanolyan, mint a "puncsolós" fiúk akik semmit nem akarnak, csk bókkirályok..


tehát sosem kelletem magam..de az ugratásban benne vagyok..


egyébként a nők szeretik a visszajelzést, és nem mindig elég a férjé, ahogy régen a szülőké sem volt elég….


ez nem jelenti azt, hogy valaha is a szóájtéknál több volna

2015. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert a férjük már elfelejtett udvarolni!
2015. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Minden nőnek jólesik, ha másnak is tetszik, nemcsak a férjének, kell a hiúságának. :-)))
2015. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok flörtölős fajta, sosem szoktam. Sok lépés távolságot tartok. :) Néha viszont bevallom jólesne, amikor a férjemtől nem kapok elég törődést - ami sajnos elég gyakori.
2015. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

Tőlem ez teljesen idegen. Velem próbált már meg férfi, pl. kolléga flörtölni, de elhárítottam, nem vettem részt a játékban. Nálam nem férnek ezek bele. Szerintem undorító dolog, mikor családanyák ott vihorásznak, mint az idétlen kamaszlányok egy pasival. Vagy megy a fogdosás, árkarolás és társai. Mennyi nő műveli ezt!

Bezzeg, ha az ő férjük csinálja ezt egy nővel, ki lennének akadva.

Sajnálom, amelyik nő attól érzi magát érdekesnek és vonzónak, magabiztosnak, hogy egy férfi, aki nem a férje udvarolgat neki, vagy egymással évődnek, mint a dedósok. Ki kell őket ábrándítsam: az ilyen nők értéktelenek a férfiak szemében.

2015. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan ugyanazért, amiért a férjek is.
2015. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a férjek dugni akarnak azért flörtölnek.
2015. febr. 6. 18:02
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

"A kérdező kommentje:


a férjek dugni akarnak azért flörtölnek."


Ne legyél ilyen álszent kérdező! A nők ugyan mit akarnak?

2015. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!