Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti haragudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti haragudnátok a férjetekre vagy megértenétek?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, 5 éves lány és 3 éves iker fiúk. Mind a ketten dolgozunk a férjemmel.

Mind a hárman betegek éppen, velem együtt: a fiúk bárányhimlősök, a lány elkapta a fosós-hányós járványt, én pedig elkaptam tőle. Vidám hetünk van.

A férjemnek fontos munkája van, határidős 31-ig. Én vagyok itthon a gyerekekkel, és hogy a férjem tudjon dolgozni, este is én kelek fel hozzájuk.

Holnap lesz egy project-záró vacsora a férjeméknek. Most azt mondta, onnan az anyjához megy, hogy kialudja magát mert nagyon fáradt.


Megmondom őszintén eléggé kiakadtam, de lehet csak a kialvatlanság miatt. 2 napja lázas vagyok, a tea meg a víz sem marad meg bennem, így látok el 2 bárányhimlős és egy "simán" beteg gyereket, ő pedig elmegy kialudni magát? Amikor egész héten semmi dolga nem volt itthon, max gyógyszertárba vagy boltba kellett bemennie hazafelé?


2015. jan. 29. 15:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem esne jól. Ha ennyire beteg lennék, mondjuk az én férjemnek ilyen eszébe sem jutna.
2015. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen, haragudnék! Ha projekt-záró vacsi lesz, gondolom akkor végeztek a melóval. Akkor azt hiszem nyugodtan foglalkozhatna a beteg családjával is.
2015. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
7%

Semmi gond! Beszéld meg a férjeddel, hogy hagyja ott a munkahelyét és téged teáztasson! Persze csak addig, amíg van miből!


Az eszem megáll!

2015. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
3-as! Fuss neki újra a szöveg értelmezésének, mert elsőre nem sikerült.
2015. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Oké, aludjon ott, de akkor hétvégén minimum egy napra vegye át teljesen a gyerekeket és a háztartást, hogy te egész nap tudjál pihenni.
2015. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

3: semmi bajom azzal, hogy dolgozik (mellesleg én is, és ugyanannyit keresünk). Egész héten tehermentesítettem itthon. A vacsorával sincs bajom, menjen a munkatársaival, főnökeivel.

De munka UTÁN jöjjön haza és segítsen.

2015. jan. 29. 15:54
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
férj vagyok ... eszembe nem jutna ilyet tenni
2015. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen alapon neked meg a munkahelyeden nem volt dolgod, és egész héten otthon voltál. Szóval nem jogosa dolog, mert egyik fél sem csak szórakozott. Te a betegségtől vagy sz.rul, ő meg a kialvatlanságtól, ez se jobb ám.
2015. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
13%

Ha a munkája határidős 31-éig, jogos, hogy fáradt. Természetes, hogy ki akarja pihenni magát. Után elvárhatod tőle, hogy tehermentesítsen otthon. Fáradtan úgy sem lenne köszönet abban, ha otthon van.

A szellemi munka fáradalmait sokkal nehezebb kipihenni, mint a fizikait, A fizikai fáradság után lefekszel aludni, és másnap pihenten ébredsz. De ha szellemileg merülsz ki, akkor még alvás közben is a munkával álmodsz.

Nő vagyok, és ez a saját tapasztalatom.

2015. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Utána elvárhatom, csak nem lesz itthon. Ha már ott van, akkor biztos az anyjánál is ebédel szombaton, 2-3 előtt nem ér haza. Vasárnap pedig megy segíteni egy barátjának költözni, ami után majd szintén ki kell pihennie magát, ami persze érthető.


De persze elfogadom, ha a többség szerint így rendben van, ezért kérdeztem. Ha majd kialszom magam, biztos én is tisztábban fogok tudni gondolkodni.

2015. jan. 29. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!