Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kulfoldon kotottem hazassagot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timici_timicike kérdése:

Kulfoldon kotottem hazassagot es az irataimot nem cserelik ki amig nem anyakonyveztetem, mivel a rendszerben hajadonkent szerepelek Magyarorszagon. Szerintetek megbuntetnek ha nem cserelem meg ki?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a kulfoldi hazassagi levelet leforditattam es azt kell anyakonyveztetni a bevandorlasi hivatalban.
2015. febr. 9. 16:25
 2/6 anonim ***** válasza:

hat, ha valakinek valahol valamiert feltunik az elteres, akkor gondolom,megbuntetnek, de minimum felszolitanak , hogy jarj el az ugyeidben.

off: valoszinuleg en is kulfoldon fogok hazassagot kotni, ezek szerint erdemesebb elore fordittatnom az anyakonyvi kivonatomat, es aztan kotni meg a hazassagot?

2015. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak OFI irodai forditast fogadnak el. (kb 240000 Ft) Ezzel be kell menni az anyakonyvi osztalyra. Ok felkuldik Budapestremajd vissza. Kb 90 nap az atfutasi ideje. De lehet belole gondod barmilyen ugyintezesnel,ugyhogy szerintem erdemes megcsinaltatni.
2015. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24000 Ft
2015. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első házasságkötésemkor nem cseréltem ki a jogsimat és az adókártyámat, pár év múlva elváltunk és visszavettem a lánykori nevemet - így megint jók a papírjaim. A 4 év alatt soha nem piszkált érte senki. Ha külföldön élsz, akkor annyira nem sürget az idő. De ha M.o-on ügyintézned kell valamit, akkor sok fejfájást okozhat.
2015. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Igen az Ofinal kellett forditassam 17ezer volt.Ez idaig megvan es jo volt, de ezt a forditast meg anyakonyveztetni is kell, hogy szerepeljen magyarorszagon, hogy ferjhez mentem, mert jelenleg sehol nem szerepel, hogy hazassagot kotottem volna.

Ugyintezesben sem volt gond, hisz magyarorszagon sehol nem szerepel, hogy hazas vagyok, tehat a leanykori nevemmel intezek mindent, annyi hogy ha sikerul kicserelnem, akkor itt-ott be kell jelentenem a nev valtozast.

2015. febr. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!