Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell mindig a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig a kolléganőjéhez hasonlítania?

Figyelt kérdés

Férjem egy éve új munkahelyen dolgozik. Ott ismerkedett meg a kolléganőjével, akivel azóta barátok lettek. Én is ismerem a csajt és mielőtt ezzel jönnétek, nem, nem csal meg vele a férjem.


Viszont egyfolytában összehasonlít vele. Mit főz, milyen ruhát vett, mennyit tornázik, hogy neveli a gyerekeit... Szinte bármiről beszélünk biztos elhangzik egy olyan mondat, hogy ezt a kolléganője hogy csinálja. Ne értsetek félre, nem mindig az a jó, amit a kolléganője csinál, tehát nem elvakult. De akkor is zavar már ez az összehasonlítgatás.


Férjemnek mondtam. Annyival intézett el nevetve, hogy biztos féltékeny vagyok.


2015. márc. 3. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: én akkor fűzök bele valakit így minden mondanivalómban, ha érdekel az illető.

Én nem lennék biztos benne, hogy nem csalt meg vele. Ha nem is történt semmi, de fejben már biztosan meg volt neki.

2015. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha csak fejben, az nem zavar :-) Ki ne gondolna néha valaki másra is egy hosszú házasságban? De abban biztos vagyok, hogy ahogy én, úgy ő sem tenné meg a valóságban.
2015. márc. 3. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem :) De ha engem fejben valaki nagyon érdekel, akkor azért előbb-utóbb teszek is, hogy ne csak fejben legyen :D
2015. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van az előzőnek.


Az én uram szerint már az is megcsalás, ha valakiről fantáziálgat az ember, mert előbb vagy utóbb, de tettlegességhez vezet.


Nyilván le kell ülni, és megbeszélni ezt a férjeddel. Gondolom teljesen őszintén tudtok egymással beszélgetni, nem? Mondd el neki, konkrétan mi bánt, és kérdezd meg tőle,miért van kényszere folyton a kolleginát emlegetni.

2015. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ÉRdekes, hogy otthon is állandóan jelen van a nő a gondolataiban.
2015. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A gondolat és a tett két külön dolog. Szerintem egy felnőtt, érett gondolkodású ember ezt el tudja választani. Nekem is volt már olyan ismerősöm, akiről jó volt néha ábrándozni, hogy milyen jó lenne ha... De ettől még nem tettem semmit, hogy az tényleg megtörténjen.


De az kétségtelen, hogy ott van a gondolataiban.

2015. márc. 3. 12:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed gondolatban többet szeretne a kolléganőtől. Még akkor is, ha ezt nem váltaná tettekké, nem tudom, hogy mennyire tesz jót hosszútávon a házasságotoknak, ha mondjuk beleszeret....
2015. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is volt már olyan ismerősöm, akiről jó volt néha ábrándozni,"


Ez idáig teljesen rendben is van. A gond ott kezdődik, ha egyfolytában erről az ismerősödről beszélsz a párodnak, és összehasonlítgatod vele.

2015. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak áltatod magad azzal, hogy gondolni rá nem megcsalád, aki ennyit beszél valaki másról, ott már nem csak gondolatok vannak, hanem minimum érzések.
2015. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi leírásból is eléggé egyértelmű, hogy odáig van a kolléganőjéért, el tudom képzelni, hogy azokon kívül, amiket a szemedbe mond, még milyen összehasonlításokat tehet kettőtök között gondolatban. Engem nagyon zavarna, féltékeny lennék, mert úgy érezném, hogy nem vagyok elég jó (= olyan, mint a kolléganő), és hogy bármikor szívesen ráröppenne, ha tehetné.
2015. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!