Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell mindig a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig a kolléganőjéhez hasonlítania?

Figyelt kérdés

Férjem egy éve új munkahelyen dolgozik. Ott ismerkedett meg a kolléganőjével, akivel azóta barátok lettek. Én is ismerem a csajt és mielőtt ezzel jönnétek, nem, nem csal meg vele a férjem.


Viszont egyfolytában összehasonlít vele. Mit főz, milyen ruhát vett, mennyit tornázik, hogy neveli a gyerekeit... Szinte bármiről beszélünk biztos elhangzik egy olyan mondat, hogy ezt a kolléganője hogy csinálja. Ne értsetek félre, nem mindig az a jó, amit a kolléganője csinál, tehát nem elvakult. De akkor is zavar már ez az összehasonlítgatás.


Férjemnek mondtam. Annyival intézett el nevetve, hogy biztos féltékeny vagyok.


2015. márc. 3. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit belezúgott, az persze nem biztos, hogy meg is csalt.
2015. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tapintatlan, az fix. Vagy azért emlegeti annyit, hogy azt ne hidd valami van köztük, - tehát akkor mégis lehet.


Amúgy:


A főnöknek új titkárnője van. Otthon megkérdezi a felesége:

- Mondd szívem, hogy vagy vele megelégedve?

- Képzeld, ma egy fehér blúz és egy zöld szoknya volt rajta, mert tudja, hogy a Fradinak drukkolok. Apróság, de jólesett.

Másnap ismét véleményt kér a feleség az új titkárnőről.

- Ma is fantasztikus volt. Zöld - fehér pöttyös melltartó és zöld-fehér csíkos bugyi volt rajta, a popója akár két kis focilabda. Tudja, hogy a Fradi a csapatom, apróság, de jólesett.

Harmadnap megy haza a férj a munkából és látja, hogy a felesége vörös parókában, szépen kifestve jön le az emeletről.

- Hát veled meg mi történt ? - kérdezi a férj megdöbbenve.

Képzeld, fölmentem a szomszédhoz, neki 2 centivel nagyobb van mint neked, apróság, de jólesett!

2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kedves Kérdező, végigolvasva az összes választ, és amiket Te reagáltál rá, annyit mondok, nem látsz tisztán. Nemcsakhogy megaláz azzal, hogy róla beszél- Neked, hanem majdnem legyél benne biztos, hogy olyan szerelmes belé mint az állat!!!!!
2015. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!