Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Katona vagy civil feleség a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona vagy civil feleség a jobb?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy a katonaférfi egyik katonatársnőjét veszi el feleségül és nem valami civil a katonanőt feleségül.


Amerikaiaknál sokszor láttam olyat, hogy a katonaférjnek a felesége nem otthon tartotta a frontot, főzöcsgélt vagy dolgozott a civil munkahelyén, hanem mindketten katonák voltask, együtt szolgáltak egy bázison és egy gépen voltak, a férj volt a pilóta, addig a feleség meg a WSO. Vagy fordítva is volt ilyen. Ilyesmi nem csak repülősöknél, helikoptereseknél esik meg, hanem gyalogságnál is, hogy együtt szolgált férj és feleség.


Engemet is érdekel az ilyesmi, mert katonának készülök, pontosabban repülősnek. Örülnék annak, ha egy gépen lehetnék barátnővel / feleséggel, de annak is örülnék, ha néha-néha otthon fogadna a nap végén.


2015. márc. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

őszintén szólva én rosszul vagyok a katonáktól, bár te repülősnek készülsz. De akkor is, legálisan tudnak gyilkolni, és ez számomra undorító. sajnos vannak rokonaim ukrajnában, de nem folytatnám ezt a dolgot.

egyébként szerintem jobb ha családanya, főleg akkor ha családot is szeretném majd alapítani.

2015. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amerikaiaknál sokszor láttam olyat..."


Az életben vagy filmen?

Még civil állásokban sem szeretik, ha férj és feleség egy osztályon, egy csoportban dolgozik, azt meg pláne nem, ha egymás alá- ill. fölérendeltjei egymásnak.

2015. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ideális lenne együtt szolgálni, nem is vagyok biztos benne, hogy lehetséges egyáltalán... Élesben hideg fejjel kéne döntenie a katonáknak, nem szerelemből...
2015. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2:


Életben. Mind a repülős témájú oldalak, mind az egyszerű híroldalak (Daily Mail) szoktak ilyesmiket szenzációként kezelni.


Pl.


[link]


"Malachowski is married to Lieutenant Colonel Paul G. Malachowski, an F-15E Weapons System Operator"



vagy:


[link]


A férj haditengerész, a feleség meg a szárazföldi haderőnél van.

2015. márc. 14. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs gyereketek, addig ez elmegy, utána nagyon necces. Mi mindketten nyomozók voltunk a férjemmel, mentünk, amikor kellett, akár éjszaka, akár hétvégén. Amikor megszületett a gyerekünk, nekem váltani kellett, akár tetszett, akár nem. Egy szülőnek legalább stabilnak kell lenni, akinek behatárolható a munkaideje, főleg ha nincs nagyszülő segítségnek.
2015. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég ritka, nem megszokott lehet, ha szenzációként kezelik, nem gondolod?


Jellemzőbb az, hogy rögtön áthelyezéssel is jár, ha házasságot köt két azonos helyen dolgozó katona.

Ezt egy sima multinál is rögtön meglépik "összeférhetetlenség" (pl: beosztott-alkalmazott) esetén, nemhogy a katonaságnál.

2015. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a katona házaspárokat kezelik szenzációként, hanem azt is, ha valami nő megy repülősnek, annak ellenére, hogy jelentkezésnél és felvételnél egyenjogúság van ill. sok nő szolgál pilótaként.
2015. márc. 14. 17:27
 8/9 anonim válasza:
Nővérem dolgozott Németországban egy családnál, vigyázott egy kislányra, akinek a szülei mindketten katonák. Mi is kimentünk hozzájuk egy napra és abszolút jól megvoltak egymással mind a hárman. Habár a lány szülei minden munkát nővéremmel csináltattak meg(kerítés festés, kutyákkal foglalkozás stb)
2015. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát van egy műsör (ha érdekel nézd meg, bár az utolsó 2 évadja úgy sz*r ahogy van) NCIS, ahol, a civilek fél, legtöbbször megcsalja a házastársát.
2015. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!