Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, a férjetek fizetésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, a férjetek fizetésének emelkedésével nōtt a biztonságérzetetek is?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 07:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán, addig is biztonságban éreztem magam. Amúgy milyen biztonságról beszélsz? Érzelmi vagy anyagi?
2015. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem érzelmi.
2015. márc. 11. 07:18
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem azért még tovább ugrott a biztonságérzetem mikor több lett és szerintem minden emeléssel ugrana tovább :)
2015. márc. 11. 07:25
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Majd 2 hét múlva kiderül, elvileg akkor léptetik elő a férjem.
2015. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Azért az jobb ha tudatosul benned, hogy csak addig vagy biztonságban, míg a férjed meg nem tudja, hogy miért vagy vele. Nekem elhiheted.
2015. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem a pénzért vagyok vele. Mikor azt mondom neki, hogy a pénz nem a legfontosabb, akkor pont hogy ô javít ki, hogy: "Pénz nélkül nem lehet megélni."
2015. márc. 11. 07:57
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Amikor az ÉN fizetésem nő, akkor sokkal jobban megugrik a "biztonságérzetem", mint amikor az övé.


Nem azért, mert benne nem bízom, hanem azért, mert két közel azonos fizetés szerintem sokkal nagyobb anyagi biztonságérzetet nyújt, mint 1 nagyon nagy és 1 fizetésnek is alig nevezhető. Jelenleg pedig az enyém jóval kisebb (a gyerek miatt), holott hasonlóan kezdtünk egykor.

2015. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Van sajat jo keresetem nem szorulok a ferjemre anyagilag.

Igy fizetes nem befolyasolja hogy erzem magam

2015. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy apám fizetése egyre több lett, mert egyre jobb munkákat kapott, úgy foglalkozott velem meg anyámmal egyre kevesebbet, szóval én konkrétan nem örülnék. Ha van egy lakásunk, van kajánk, áram, meleg, nem kell félnünk hogy holnap is lesz-e mit ennünk, és még egy kicsit félre is tudunk tenni, akkor már boldog vagyok, pénzügyileg nekem nem kéne több, nem vágyom milliókra, inkább velem foglalkozzon a párom, ne egy idegroncs legyen akinek sosincs ideje közös programokra. Ha meg valaha lenne gyerekünk, ugyanez, szeretném ha foglalkozna vele, nem csak a pénzt tolná neki.

Anyagilag mindent megadott nekem apám amit csak akartam, de mindig irigyeltem azokat a barátaimat akiknek nem volt autójuk (nekünk 2 is), meg nem jártak tengerpartra nyaralni (mint mi), de csomó időt töltöttek együtt a családdal, és jó fej az apukájuk, mert nem stresszel.

Szóval én nem örülnék.

2015. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez lehet hamis biztonságérzet is, és egy válással rögtön vége is lehet. Nagyobb biztonságot az adhat, ha magunk vagyunk képesek anyagi biztonságot teremteni. Persze jelen helyzetben nagyon jó, hogy nőtt a családotok bevétele, de manapság egyre inkább nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a dolgok, az életünk bármikor megváltozhat gyorsan, és akkor sok esetben csak magunkra számíthatunk.
2015. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!