Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dicséri a nők egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicséri a nők egy része azokat a férfiakat akik eltűrik, hogy a feleségük kakukkfiókát neveltessen fel velük?

Figyelt kérdés

Ezek a nők vajon megdicsérnék azokat a nőket akik elnézik a férjüknek, hogy az más nőnek nemzett gyereket? Ők vajon együtt maradnának a férjükkel, ha az másnak csinálna gyermeket? Elvégre nagyszerű dolognak tartják azt, hogy a férj elnézi a feleségnek a kakukkfiókát, akkor gondolom ők is olyan "nagyszerűek" lennének egy ilyen esetben?

Ezt a kérdést ne vegyen minden nő magára, csak azok akik elvárják a férfiaktól, hogy akkor is velük maradjanak ha kakukkfiókát neveltetnek fel velük.



2015. márc. 27. 10:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
29%

"nem szeretnem hogy a gyermekem egy megturt szemely legyen ,nekem o lesz az elso es legfontosabb,mindent szeretnek megadni neki .nem hazasodnek ujra es nem szeretnek neki potapukat"


Aha, de gondolkodás nélkül örökbe adnád. Oké.

2015. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
mas meg gondolkodas nelkul kikapartatna magabol....nem hiszem hogy tul konnyu lehet egyedulallo anyanak lenni ,akkor melyik a jobb?
2015. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%
És ha nem könnyű egyedülálló anyának lenni, akkor az a megoldás, hogy elmenekülsz?
2015. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
vagy felvallalom hogy egy r.banc vagyok akit egy idegen faszi teherbeejtett mig en hazas vagyok?mert ugye erre irtam ,hogy orokbeadnam.hat nem tudom!lehet igazad van amugy mert aki ezt bevallalja annak mar oly mindegy !annyira tamadnak itt ,latszik hogy ma mar ez a "divat" szinte ,a klasszikus csaladmodell mellett ervelni mar egyenesen GAZ!!!
2015. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
59%
Te nem a klasszikus családmodell MELLETT érvelsz, hanem minden és mindenki más ELLEN. Nagy különbség, vigyázz vele!
2015. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
azt hiszem nem en kezdtem el koteketni.leirtam a velemenyem a kerdessel kapcsolatban ,egy neveto smiley miatt egybol tamadni kezdtek.amugy meg tudod mit ,igazatok van hiszen sosem tudhatja az ember mit hoz az elet ,ki miert teszi azt amit.csak en ebben nottem fel es nagyon lenezem ezmiatt edesanyamat!sokkal tobbre becsulnem ha szerenyebb korulmenyek kozt novunk fel de nem az van hogy ide oda passzolgatnak ,senkinek sem kellek mert a balek faszijanak mar csak a sajat gyereke fontos.lehet hogy fiatal vagyok de szerintem erdemes meggondolni hogy mit vallal az ember egy gyerekkel (foleg mig kicsi es maximalisan az anyukajara szorul).nem azt mondom hogy szornyu gyerekkorom volt de az en gyerekem nem igy fog felnoni .de tudom hogy manapsag mar ez az elfogadott ,90% ban a csaladok ilyen osszevisszak sajnos.mindegy en nem akarok veszekedni mindenkinek szive joga ,csak nem hiszem el hogy itt senki nem erti meg azt amirol en beszelek.
2015. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
es a masik hogy manapsag ha valami nem megy ,egybol valnak az emberek.ha koztunk valami nem fog menni en inkabb bevallalom ,hogy a gyerekem miatt minden kovet megmozgatok annak erdekeben hogy helyrehozzam a hazassagom.ha rajtam mulik nem fogok elvalni ,az sem erdekel ha diszkreten mindenki a sajat utjat jarja.ok a csaladom es nem akarok masikat .tudtam hogy semmi sem tart orokke ezert is valasztottam a ferjem mert tudtam hogy vele akkor is egyutt tudok elni.
2015. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
71%

10. Mit csinált az anyád? Egy válás után boldog mert lenni mással? Még közös gyereket is mertek vállalni? Ez a bűne?

Azért, mert a vérszerinti apáddal idegenek vagytok egymás számára, ne anyukádat okold. Milyen apa az olyan, aki ezt hagyja, így alakítja? Ha ő élt volna rendszeresen a láthatási jogával, megfelelően gondoskodik rólad minden téren, akkor nem lenne így, az apádnak érezhetnéd most is.

Ezért neki kellett volna tennie, és anyukád nemtudta volna megakadályozni, ha ő valóban jó apa akart volna lenni.


Az új kapcsolatban persze nem mindig egyszerű a "hozott" gyereknek, főleg ha testvér is születik. Tényleg nagyon oda kell figyelni rá, hogy ne érezze magát kirekesztettnek, és tudatosan figyelni arra, hogy elegendő törődést, szeretete kapjon ő is.

De ez sem könnyű mindig, és van, hogy odafigyelés mellett is jönnek ezek az érzések sajnos. Nálatok meg talán tényleg nem fektettek ebbe energiát, nem fordítottak rád elég figyelmet. De azért ez nincs így mindenhol.


Ezt te írtad: "fiatal vagyok ,20as eveim elejen jarok.a ferjem nagyon jo ember ,megbizhato es nyugodt termeszetu.nagyon szeretem es ha kulonvalnanak utjaink ,akkor is szamithatunk ra ,jo edesapa lesz."


Tudod milyen sokan hiszik ezt, élnek le ebben a tudatban éveket? Én 13 évig gondoltam ezt a férjemről. Felelősségteljes, családszerető, nyugodt, jó embernek ismertem, 100%-ban megbíztam benne. Nem csak én, a környezetünk, mindenki így ismerte, hogy imádja a családját, engem, a gyerekeinket. Aztán kiderült éveken át becsapott, hazudott, nagy károkat okozott. A gyerekeket akiket imádott, amióta lelépett pont lesz..ja őket is. Tudod milyen sokk ez nekik, és nekem is? Két éve elmúlt már, hogy lelépett külföldre, nemrég bírtam beadni a válást, mert egyszerűen nem hittem el róla dolgokat. Csakhogy a tényeknek kénytelen vagyok hinni. És tudod milyen sokan járnak hasonlóan?

Egyenlőre én is azt mondom, nem szeretnék mással élni, csak a gyerekeimmel. De ez változni fog, ebben biztos vagyok. Az ember társas lény, szüksége van párkapcsolatra. Ha besavanyodik, magányos lesz, az nem lehet jó hatással a gyerekekre sem. Mondjuk én gyereket már nem szülök, idős is lennék már hozzá. Persze ha arra adom a fejem, hogy egyszer valakit az életünkbe engedek, a legfontosabb az lesz, hogy a gyerekeim, hogy fogadják, ők elfogadják e, illetve kölcsönösen el tudják e fogadni egymást. Persze ez az ember nem született meg, aki nekem náluk fontosabb lehetne, így ha nem jön ilyen valaki az életünkbe, akkor nem.

Viszont akik nálam fiatalabban válnak el, én megértem, hogy új családot szeretnének, még gyerekeket is. Abban viszont egyetértek, hogy a meglévőt ezért nem szabad elhanyagolni.


Érthető a "kampányod" a klasszikus családmodell mellett, neked viszont azt kellene megértened, hogy sokszor nem a terveinknek megfelelően alakul az életünk, nem azt kapjuk a másiktól amit várnánk, egyáltalán nem biztos, hogy olyan, amilyennek ismerjük. Nem lehetsz benne biztos, hogy 10 év múlva is hajlandó veled élni a férjed, amikor már esetleg 2pici gyerek fogja a kezed. Értsd meg, hogy nem zárhatod ki a lehetőséget, hogy egyszer elhagy, ha akarod, ha nem. Sose legyen így, de ezt még ő sem tudhatja most, nem te.

2015. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
42%
ertelek ,legalabb te megtalaltad a "kozeputat" koztem es a tobbi hozzaszolo kozt.igen ,nem tudhatom hogy nem hagy el.ezert irtam hogy ha rajtam mulik en nem valok el.sajnalom ,hogy evekig becsaptak.azt hiszem nincs undoritobb annal ha egy apa elhagyja a csaladjat.csaljon meg ezerszer inkabb ,de foglalkozzon a gyerekeivel ,tamogassa oket es legyenek napi kapcsolatban.az en tortenetemrol annyit ,hogy a szuleime csunya valas volt (anyam csalta apamat ,igaz o meg ivott akkoriban ),en kicsi voltam koztuk minden kapcsolat megszakadt ,nagyon apam ellen voltam hangolva.aztan mire nagyobb lettem (15-6 eves) ,hozzakoltoztem mert neveloapam megelegelte hogy ekkora gyereket kell eltartson ,kozosen elhataroztak anyammal ,hogy koltozom apamhoz.sajnos az elmult eveket nem lehetett bepotolni ,szeretett es befogadott de ugy eltunk mint lakotarsak .szoval anyam olyan nagyon boldog akart lenni ,hogy a 2. ferj kedveert belement ,hogy 15 evesen koltozzek apamhoz aki egyedul el ,allandoan dolgozik es eddig minden szarnak el lett hordva!ugyhogy lehet kicsit elhamarkodottan itelkeztem ,bocsanat ,de igenis egy nonek a gyereke boldogsaga legyen az elso ne a sajatja!!!apro dolgok ezek de fajt pl hogy mig a tobbiekert igen ,ertem sosem jott senki a suliba ,anyam egy szuloi ertekezleten nem volt ,sose csomagolt uzsonnat ,mindenhova egyedul jartam ,ballagasaimra meg egy otthoni ebedre sem tudtak szanni .
2015. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

A kérdésemnél ebből indultam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

Kakukkfióka alatt azt értem, hogy a feleség félrelép amitől teherbe esik és azt a férjével nevelteti fel. Azért kérdeztem mert amikor olyan kérdés van, hogy a férj megcsalja a feleségét akkor itt szinte minden nő azt tanácsolja, hogy váljon el a feleség (ezzel nincs is semmi gond, én is ezt tanácsolnám), de amikor a feleség lép félre és még ráadásul teherbe is esik ettől akkor meg szinte elvárás a férfitől, hogy nézze el és maradjon a feleségével.

2015. márc. 27. 16:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!