Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen érdekházasságokat hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen érdekházasságokat hol kötnek mint ami a filmekben van?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy állampolgárságért házasodnak.hogyan találnak egymásra?régen ismerős családok között zajlott pénzért,vagyonért de manapság?hogy pl mindkét fél a másik állampolgárságát akarja.legális egyáltalán?
2015. ápr. 16. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem legális, és egyre nehezebb ilyen módszerrel házasságot kötni. Ma már olyan követelményeknek kell megfelelni, hogy elhiggyék nem az állampolgárság miatt házasodnak.
2015. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leteleledesi engedelyert sok helyen lehet hazasodni az orszag jogszabalyainak fuggvenyetol. Usa-ba sokan hazasodnak zold kartyaert, ami utan be lehet nyujtani az allampolgarsagi kervenyt, es ha leizsgazik, megkapja. Hogy legalis e? Nem tudom. Nyilvan nincs torveny arra, kivel hazasodhatsz ossze, de gondolom lattad a Zold kartya cimu filmet, vagy a Dr. House-bol azt a reszt, amikor elveszi a szlav csajt. Mindket esetben kijottek a bevandorlsiak ellenorizni a dolog hitelesseget. Gondolom egy olyan orszagban, ahol nincs ilyen bevandorlasi igeny es nem sz.rakodnak vele ennyit kevesbe maceras.
2015. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gondolom országonként eltérő.ha pl egy svéd akarna elvenni egy ghánait, nem sok ellenvetése lenne a kormánynak hogy a gazdag svéd náluk költse a pénzét.fordítva már igen. a hogyanja érdeklne még nagyon.gondolom nem táblával a nyakukban járkálnak az út szélén vagy elkérik mindenki személyi igazolványát.
2015. ápr. 16. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ügyvédi irodák és partnerkereső cégek intézik,idehaza is.
2015. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pl a kellékfeleség filmben érdekből szeretnének összeházasodni, ott is be kell járni egy utat, nem olyan egyszerű.

több filmben is láttam, hogy nem olyan egyszerű külföldön.

nem tudom hol találnak egymásra az ilyen emberek, azt is el tudom képzelni, hogy az interneten, vagy ismerősök , egyetem/munka által

2015. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma pont nagyon egyszerű ilyet találni, hiszen az internetes táskeresőkön milliónyi emberrel ismerkedhetsz térbeli korlátozás nélkül könnyedén. Régen ennél sokkal nehezebb volt.


Az ellenőrzést ne úgy képzeld el, hogy az utcán igazoltatnak, hanem például rendszeresen megjelennek a bejelentett lakcímednél. Nem csak téged keresnek meg, hanem például a szomszédokat is. Hogy valóban ott laksz-e, szoktak-e látni. Mit látnak a házasságotokból, szoktatok-e kézenfogva sétálni? Nem túl bonyollult kiszúrni, ha például az egyik fél nem is ott lakik, ahol a bejelentett lakcíme van.

2015. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!