Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, elfogadható indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, elfogadható indok ez a páromtól, amiért nem tudja, akar-e majd házasodni?

Figyelt kérdés
A páromnak volt egy házassága, 1 éve el is váltak. Mi lassan másfél éve vagyunk együtt. Ők azért váltak el, mert fiatalon házasodtak, az exe erőltette a házasságot, a párom nem magától vette el őt. Amíg nem házasodtak össze minden rendben volt, de utána a csaj nyeregbe érezte magát és kiállhatatlan házi sárkány lett, tipikusan igénytelen is és már nem volt köztük szex. A párom szeret engem, de egyszer csak feljött a szó a házasságról és azt mondta, nem tudja hogy még egyszer házasodna-e mert nagyon fél hogy ugyanez megint megtörténik.
2015. ápr. 26. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én megértem ezt, mert tényleg sok ilyenről hallottam már, és a bátyámmal is hasonló történt, el is váltak hamar. A házasság meg ráér, nem egy fontos dolog. Kivéve max ha kell valamihez, lakáshitel vagy mittudomén. Egyáltalán te miért akarnál házasodni?
2015. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Normális és elfogadható, ha te normálisnak és elfogadhatónak tartod.


Egyébként: volt egy rossz tapasztalata, amiből leszűrte azt, amit anélkül is lehetne tudni: ha a felek nem ismerik meg eléggé egymást a házasság előtt, akkor igencsak nagy meglepetést tud okozni a dolog.


Sokáig az ember nem tud színlelni. Ha eleget éltek volna együtt a házasság előtt, akkor rájött volna korábban a lány igazi természetére.

2015. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

"házasodtak, az exe erőltette a házasságot, a párom nem magától vette el őt."



A nyakának szegezték a nagykést?


Másfél év még nem olyan sok idő.

Ha nem változik a véleménye, akkor keress mást, ha neked fontos a házasság.

2015. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Mint indok nem elfogadható, de mit tudsz vele kezdeni? Attól még, hogy hibázott és elvett egy számára nem megfelelő nőt, nem jelenti azt,hogy minden nő ilyen, ezzel az erővel újabb kapcsolatba se kezdjen bele, mert mi lesz ha.....
2015. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
ez pont olyan kérdés, mint a kell-e gyerek. Nincs kompromisszum, mert akkor az egyiknek nem jó. Tedd fel a kérdést, mi fontosabb, a házasság vagy a pasi. Ha te házasságban akarsz élni, mert neked fontos, akkor ne raboljátok egymás idejét. Teljesen megértelek, nekem fontos volt, hogy elvegyenek, és mivel nem voltam már mai csirke, mikor házasodtunk, az elején tisztáztuk, hogy mindketten házasságpártiak vagyunk. Szerintem a fontos dolgokról ugyanazt kell gondolni. Én pl. nem akartam házasságon kívül gyereket.
2015. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
nemrég vált igy én se akarnék házasodni bármilyen szerelmes is vagyok,de előfordulhat hogy sok év eltelik,és főleg ha nem erőlteted,igénye lesz rá,hogy elvegyen feleségül.főleg ha nem slamposodsz el :P mint exe
2015. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát neked aztán rettentő fontos lehet a házasság szentsége, ha egy nős emberrel kúráltattad magad, már bocs. Én is kiröhögném a szeretőmből élettárssá lett nőcikét, ha arról kezdene el dumálni, hogy ő a feleségem akar lenni.
2015. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha te elfogadod, akkor elfogadható. Neked kell tudni. Én biztos nem tudnék ebbe belenyugodni. És tényleg megvárhattad volna a válást, mielőtt összejöttök. Ha az nem zavart, hogy egy nős emberrel voltál együtt, akkor szerintem az se zavarjon, hogy nem akar elvenni...
2015. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ti valamit nagyon félre olvastatok. Nem "kúráltattam" magam nős emberrel, papír szerint még nős volt, de amikor mi összejöttünk és elkezdtünk randizgatni, már egy jó pár hónapja külön éltek a feleségével.
2015. ápr. 26. 17:39
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Persze kar hogy itt mindenki jokislany

Papir is szamit szamomra NOS az papiron nos

2015. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!