Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 kicsi mellett apuka sokszor...

2 kicsi mellett apuka sokszor éjszakai életet él, (kocsmázik estétől reggelig) anyuka emiatt válni akar. Elég indok ez, megérthető ez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, persze. Úgy is megfogalmazhatod, hogy nem végzi megfelelően házastársi és apai kötelezettségeit. És ha kérdezik, hogy mit értesz ez alatt, akkor elmondod az éjszakai kimaradozásokat és az ebből adódó egyéb problémákat.
2013. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ennél kevesebb is elég lenne a váláshoz. A bíróságnak pedig nem kell indok. Ok nélkül is válhatsz, nem sok közük van hozzá. Elválasztanak, ha kéred.
2013. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Váláshoz igazából indok sem kell!:)

Nyilván ha már próbálták megbeszélni, és nem változott a helyzet, akkor ez sajnos vezethet váláshoz!

2013. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor az én szüleim váltak 8 éve akkor kérdezték az okot, bár lehet, hogy azóta már változott valami.


Egyébként ez már bőven sok indok a válásra.:( Nem igazán így él a fejemben egy szerető férj és apa. Nem kell megvárni amíg vér folyik!

2013. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hű, dehát ez a kérdés nem ilyen egyszerű szerintem! Biztosan válni akarsz? Mi van ha lehet ezen változtatni? Egy esélyt megér szerintem (persze az is lehet hogy százezer esélyt adtál már és nem élt a lehetőséggel). De a kocsmázás mögött sokminden állhat...Családsegítő segítségét is igénybe lehet venni pl...
2013. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyszerű,az,hogy eljár szórakozni szerintem nem bűn,nem írtad mennyit jár el,alkoholista-e vagy csak megiszik pár sört.Beszéltétek már meg a dolgot? mert kommunikáció nélkül nem fog működni,szerintem célszerű előbb megmenteni,bár tudom könnyebb út elválni
2013. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyetértek! egy válás nem ugyanaz mint a "szakítok az aktuális pasimmal", bár manapság mégis így állnak hozzá az emberek. Az én szüleim 40 éve élnek együtt, sokszor biztosan nagyon nehéz volt, de kitartottak egymás mellett, és ennek köszönhetem az idilli és békés gyerekkoromat! Nem szabad ezt ilyen könnyen feladni! Kérjetek segítséget!
2013. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!