Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy fogadjam el a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el a feleségem?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. A múltja elég zűrös volt. ( prostituáltként dolgozott és hasonló dolgok ) Már régebb óta ismerjük egymást. Tisztában voltam vele hogy miket csinált. Csak mostanában feljönnek bennem ezek a dolgok és nem tudom hogyan dolgozzam fel magamban. Elfogadom olyannak ami volt és szeretem mert boldogok vagyunk egymással. Csak nem tudom ezeket a dolgokat hova tenni. Azt mondta nehéz helyzetben volt és azért volt ilyenekre szüksége. El szeretett volna otthonrol költözni stb... Akkoriban nagyon rossz volt a szüleivel a viszonya. Egyébként mellékesen ha ez közrejátszhat vagy számit valamit akkor Borderline személyiség.

2015. máj. 13. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
jaj, a pár nappal ezelőtti kérdés pasi változata...
2015. máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadtad,elvetted feleségül,ne most kezdj ezen gondolkozni.Volt ami volt,a jelenre koncentrálj,ahogy eddig is.
2015. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2015. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Elhiszem,hogy zavar hogy a feleséged egy személyiségzavarban szenvedő k urva,de ha tudtad róla eleinte is,nem értem mi a problémád.Ha ennyire zavar,vàljatok el,ezzel nem lehet megbékélni.
2015. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában mindegyik kamukérdésnek van párja. Azt nem tudom eldönteni, hogy valakinek nagyon jó humora van és így ad fricskát az unatkozó hülyegyerekeknek, vagy épp ellenkezőleg, nincs saját ötlete , ezért mások kitalációit lopja?
2015. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu esetleg:olvasd el a Smink nélkül című könyvet,erről szól.kb 250 ooldal,nem kell megijedni.:-)
2015. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Az én menyasszonyom


Mit bánom én, ha utcasarkok rongya,

De elkisérjen egész a síromba.

Álljon előmbe izzó, forró nyárban:

„Téged szeretlek, Te vagy, akit vártam.”


Legyen kirugdalt, kitagadott, céda,

Csak a szivébe láthassak be néha.


Ha vad viharban átkozódva állunk:

Együtt roskadjon, törjön össze lábunk.


Ha egy-egy órán megtelik a lelkünk:

Üdvöt, gyönyört csak egymás ajkán leljünk.


Ha ott fetrengek lenn, az utcaporba:

Boruljon rám és óvjon átkarolva.


Tisztító, szent tűz hogyha általéget:

Szárnyaljuk együtt bé a mindenséget.


Mindig csókoljon, egyformán szeressen:

Könnyben, piszokban, szenvedésben, szennyben.


Amiben minden álmom semmivé lett,

Hozza vissza Ő: legyen Ő az Élet.


Kifestett arcát angyalarcnak látom:

A lelkem lenne: életem, halálom.


Szétzúzva minden kőtáblát és láncot,

Holtig kacagnók a nyüzsgő világot.


Együtt kacagnánk végső búcsút intve,

Meghalnánk együtt, egymást istenítve.


Meghalnánk, mondván:

„Bűn és szenny az élet,

Ketten voltunk csak tiszták, hófehérek.” Ady

2015. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es: ez a leggyönyörűbb és legadekvátabb válasz. Vajon lesz-e, aki megértse?
2015. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez olyan kamu.

Vicces h csak a prostiság volt az egyetlen lehetősége, még véletlenül se tudott elmenni takarítani/árufeltöltőnek vagy külföldre au-pairnek. De bentlakásos munka se volt biztos sehol vagy kollégiumba se tudott költözni és mellette diákmunkázni ahogy több ezren mások.

Amúgy ha szerinte ez a nehéz helyzet megoldása, és te el is fogadod, akkor ha anyagi zűrbe kerültök (pl. növekszik a törlesztőrészlet és elveszíted a melódat) simán hagyod hogy asszony megoldja a helyzetet egy kis mellékessel?

2015. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem is a múltja,hanem a borderline kór miatt lett volna jobb még időben kiszállni kérdező .


most már edd meg amit főztél,járj a kedvébe és legyél jó férj.

2015. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!