Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmenthetem-e a házasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthetem-e a házasságom vagy el fog hagyni?

Figyelt kérdés
A férjemmel 20 éve boldog házasságban élünk mind a mai napig szerelmes vagyok belé. De most bár sejtettem, hogy valami gond van, bejelentette, hogy nem tudja menjen vagy maradjon. Állítólag szeret, de nem szerelmes már és mással és másképp is el tudja képzelni a jövőt. Megtudtam szeretője van, bár tagadja, hogy köztük lett volna szex és nem tudja, hogy tudom ki az illető pontosan név szerint. Nagyon fáj és bár a szeretőt mo st leépítette, hogy adjon nekünk egy esélyt, de nem tudom mi lesz velünk. Meg akarom tartani! Ötletek?

2015. máj. 13. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha menni akar, akkor menni is fog, sajnálom.
2015. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Majd megbanja, de engedd.
2015. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az elsővel,de kiegészíteném.Elmondta,hogy valami nem oké,elmondásod szerint a szeretőt leépítette,hogy adjon még esélyt a dolognak.Nem vallotta be hogy szexeltek,de myilván igen.Hajlik rá,hogy megpróbáljátok megoldani.Egy nagyon hosszú beszélgetés fog kelleni.Mi változott,mit szeretne,mit nem kap meg?Min gondolkozik?Mi tartja vissza?Nemi életetek rendben?Gyerekek mennyi idősek?
2015. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Már bocs, de ő tartott szeretőt és te kérsz ötleteket, hogy tartsd meg? Hát sok önbecsülésed nincs. Ha talán látna rajtad valami tartást, akkor térdenállva esdekelne, de így, hamarosan megint szeretője lesz.
2015. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi majd lecseng,engedd had menjen,ne félj pár hét vagy pár hónap,és ott fog könyörögni.A férfiak 90%-a vissza menne vagy megy a feleségéhez,már persze aki visszafogadja.Mondom ezt férfiként..
2015. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%

kapuzárási pánik

gondolom olyan 40-50es pasi lehet.

2015. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

#6: A kapuzárási pánik kb. 4 év múlva kezdődik.

Én azt javaslom ne adj neki több esélyt, ha már megcsalt (elvileg).

2015. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Te hagyd ott, mert csak ámít. Hozzád jár kajálni meg tiszta ruha, stb., kényelem; közben meg dugja a csajt, végül úgyis elhagy.


Nem kéne megalázd magad.

2015. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Te hiába szeretnéd megtartani ha ő nem akkar veled lenni már.Ha menni akkar enged az is lehet hogya elmegy és él úgymond egy kevéske időt szabadon rádöbben hogy te kelesz neki.Nincs ebben kizárva az sem hogy más mellet kött ki véglegesen.Elmondásod szerin azért akkar lépni mert bár szeret de nem szerelmes beléd,hát igen a szerelem múlandó de visszont a szeretet tartósabb ha ápólja mind a két fél a kacsólatott.
2015. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Főiskolasok a gyerekek. Eppen 50. Nem tudom mi tartja vissza, lehet csak az hkgy sìrok neki, hogy ne hagyjon egyedül és a gyerekekkel érvelek, hogy velük mi lesz, nagyon szereti őket. Én magányosnak éreztem magam mellette, keveset van itthon, mert sokat utazik. Kedves, de csak annyit tud mondani, hogy neki fontos a munkaja, hogy abban megertsem, meg a hobbijaban, de hát en megertem, de attól nem erthetek hozza ugyanúgy. Mindenben mindig a kedvére tettem, etetem, itatom itthon, intézek minden hivatali ügyet, szervezem a gyerekeket és még a szex is működött, mit rontottam el?

Nekem is lehetnének hiányaim.

2015. máj. 13. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!