Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 20 éve vagyok férjnél, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éve vagyok férjnél, a házasságom átlagos, megélt már sok rossz percet és most szerelmes vagyok másba, vajon nagyot vétkezem?

Figyelt kérdés
Már egy éve szerelmes vagyok egy nálam 10 évvel fiatalabb nős férfibe.Ő is kedvel, de megmondta hogy nem szeretne elvesziteni, de ő a feleségét és pici lányát nem tudja,fogja elhagyni.Ha nekem igy nem jó legyünk csak barátok.Háromszor feküdtem le vele és minden nap jobban imádom,úgy érzem belehalok.Mit tegyek, hogyan érezzek iránta újra csak barátként?

2014. nov. 18. 00:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

"Háromszor feküdtem le vele"

"vajon nagyot vétkezem?"


Nézd! Ha úgy vesszük, hogy a szeretőd farkának a szopikázása után hazaérve, szájon csókoltad a férjedet, az pont olyan, mintha közvetve, de ő cuppantotta volna le a szeretődet.

Vagyis megcsalt téged a férjed, a pasassal!

Ezek a szemét férfiak mindenre képesek...

2014. nov. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Megcsaltad a ferjed. Bunos vagy te is es az a pasi is. En pocsekul ereznem magam hiaba laposodott el a dolog.
2014. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Szánalmas...Azt hitted majd a fiatal férfi elhagyja érted a családját? Ugyan már.


Mond meg a férjednek a dolgot. Ha van egy kis esze otthagy. 2 szék közül a pad alá esel, de meg is érdemled. Ez a legnagyobb árulás amit a férjed ellen elkövethettél, nem csak simán vétek, hanem ezzel megaláztad őt.


Felnőtt ember vagy elvileg. Vagyis van agyad, használd. Ne a vágyaid irányítsanak már. Kerüld el a férfit amennyire lehet. Ne tartsd vele a kapcsolatot. Egy idő után a viszketés a lábaid közt talán elmúlik.

2014. nov. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha szabadna érdeklődnöm, akkor most miért nem jönnek az olyan írások, hogy a félrelépő felet "biztos elhanyagolták", "nem várta otthon szerető, rendes házastárs", "házastársa biztos elhanyagolta magát otthon".....
2014. nov. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Aki már megd*gott,azzal nem lehet barátságban lenni.Ez a férfiaknál azt jelenti, hogy le vagy koptatva.


Naív feleség vagy.

2014. nov. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Se a férjeddel se a szeretőddel nem működik. Kezdj új életet.
2014. nov. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Magad is tudod a választ. Nem vagy már csitri! Szakíts meg vele minden kapcsolatot és térj észhez, míg nem robban a bomba! És mérlegelj, hogy mit veszítenél!
2014. nov. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Ebben az esetben senki nem szokott senkit elhagyni, titokban marad, majd ahogy jött ugy megy
2014. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Ha elotte es kozbe nem, akkor utolag vegkepp ne csinalj belole moralis kerdest:-) Annak semmi ertelme h hibaztasd magad mindezert eleted vegeig, fogadd el, h volt/van ilyen is , vegtlelenul emberi dolog meg akkor is ha moralisan tobb sebbol verzik:-)


Az, h ez h fog atmenni baratsagba arrol fogalmam sincs, de ezert ne hagyd el a ferjed.....sot, szerintem ne mondd el neki mert elveszited a bizalmat, az egesz meginog es a vege egy valas.


Kiveve akkor, ha mar egyaltalan semmi nem kot a ferjedhez, az egy mas kerdes. A szereto korrekt volt veled, hiszen nem altat, elmondta h o nek hagyja el a csaladjat ergo lehetseges verziok:


Elfogadod, es eltuntok egymas eletebol (a tavolsag csodakra kepes)


Elfogadod es folytatod, de mashogy allsz hozza es nem nyaggatod azzal h hagyja el a csaladjat


Nem foagadod el, mergelodsz, elhagyod a ferjed es belemerulsz az onsajnalatba evekig


A lenyeg vegulis az, h eloszor is nyugodj meg, ne okozz magadnak meg nagyobb lelkifurit es szepen gondold vegig az eletedet.Pl: mi vezetett el idaig,mit nem kapsz meg a ferjedtol, tudtok e javitani a kapcsolatotokon....stb.


Sok sikert mindehhez:-))

2014. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%

Keresd a ferjed ujra szeress bele ujra.

Nos pasi felejtos szex utan baratsag nem letezik.

Igen hulyeseget csinaltal es ertelmetlenul.

2014. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!