Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elhívta a 8 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhívta a 8 fős baráti társaságát, bedagadt a kezem a főzéstől-takarítástól. Jogos, hogy ezután még kéri, hogy holnap is főzzek?

Figyelt kérdés

Tárkonyos csirkeragulevest csináltam, vörösboros marhapörköltet és almáspitét. Mindegyiket külön ő kérte, aki főzött már valaha, sejti mekkora munka volt ez 8 főre... összesen majd 3 kiló húst felkockázni, a sok zöldség, hagymát meg az almát reszelni, mert ha nagyobb darabokban van a hagyma a kiskörömujjnyi kockáknál azt a férjem már nem eszi meg... no mindegy, megcsináltam mindent, a vacsi nagyon jól sikerült. Éreztem, hogy fáj a kezem, meg láttam, hogy dagad, de gondoltam sebaj, katonadolog. Miközben mosogattam meg pakoltam, már szörnyen nagy volt a jobb kezemhez képest (balkezes vagyok).


Bekentem fenil-butazonos kenőccsel, meg készítettem be jégzselét a fagyasztóba, férjem kijött a konyhába, hogy mit ügyködök még a fagyasztónál. Mutattam a jégzselét meg hogy nézze meg a kezemet, kérdezte, hogy ezt mi az istennel csináltam. Mondtam hogy ilyen mennyiségű kajával dolgozni megerőltető az ember kezének. Erre szomorú fejet vágott, hogy holnap akkor biztos nem lesz a szokásos pénteki túróstészta (házilag csinálnom a tésztát, valóban esélytelen ilyen kézzel, most is csak jobbal gépelek)...

Annyit mondtam, hogy hát szívem lehet, hogy nem, de belül majd' felrobbantam, hogy lehet ilyen. De ahogy meg néztem, hogy elkeseredett, kicsit bűntudatom lett, elvégre én vállaltam el, hogy főzök a srácoknak, mikor megkért rá, és tényleg mindig túróstészta van péntekenként, és tudom, hogy az egyik kedvenc kajája.


Kinek van "igaza", ha van egyáltalán? Mi legyen a holnappal, mit lehet csinálni? Esetleg valami tipp, amitől gyorsabban lemegy a duzzanat?


Köszönöm a válaszokat :)


2015. máj. 21. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Persze, ez a dolgod nem? Vagy fordítva feltéve a kérdést: jobban jársz ha ő főz holnap rátok?
2015. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor maximum pirítóst eszünk, ha ő főz :)
2015. máj. 21. 21:38
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Na, akkor túrós-csusza lesz holnap úgy látom ;)
2015. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát, ha jobb lesz a kezem akkor igen... tudom, hogy ez a dolgom, csak ha fáj, akkor nem könnyű tésztát gyúrni, nyújtani, szaggatni. Remélem javul a dolog :)
2015. máj. 21. 21:42
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A túrós tésztát nem lehet át napolni hétvégére? Ennyire köti az ebet a karóhoz, hogy akkor csak pénteken lehet?

Legyél már egy kicsit határozottabb!!! Kidolgoztad ma magad, jár neked a holnapi pihenés! A tészta meg ráér hétvégén. Megcsinálod neki, csak másnap! Ennyi.

Így mindenki jól jár! :)

2015. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Marhapörköltöt főztem már munka után, azt hittem sose kerülök ágyba, hogy sose fő meg..


Nem ér rá holnapután az a csusza? Szerintem a jég a leghatásosabb duzzanatra és a pihentetés.

2015. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Missi_Key ***** válasza:
100%
és ő mit csinál? ha már főzni nem tud...vagy a pótmamája vagy? megrágni nem fogod helyette?
2015. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy a büdös életbe lenne jogos? Ha az én feleségem rittyent egy ilyen vacsit, az a minimum, hogy utána segítek neki eltakarítani, ha bedagad a keze, akkor pedig rohanok a gyógyszertárba, hogy mi jó rá, eszembe nem jut, hogy a rohadt túróstésztám köveletjem rajta... egyébként meg komolyan te csinálod a tésztát? Mennyi idős vagy? A férjed mennyi, hány éve együtt? Át kéne gondolni a kettőtök kapcsolatát, mert ez gondolom meg fog történni még párszor.


Önző b.rom a férjed, már bocs.

2015. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé érzéketlen a férjed, hogy csak a kajára tud gondolni, és amiatt sajnálkozik, hogy holnap nem olyan kaja lesz mint amilyet szeretne, ahelyett, hogy téged sajnálna. Legalább megköszönte, amiért ennyit dolgoztál?
2015. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát kifejezetten megköszönni nem köszönte meg, de azért biztos hálás, ismerem... a haverok megköszönték helyette is :)


Hát, ha nem lesz jobb akkor persze napolva a tészta.


Én 22 vagyok, ő 34, 4 éve együtt, 2 éve vagyunk házasok.

2015. máj. 21. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!