Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő után nálatok is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után nálatok is azt kérdezte kb minden rokon, barát, ismerős, hogy mikor jön a baba?

Figyelt kérdés
Minket már esküvő után ezzel a kérdésekkel bombáztak folyamatosan. Most is van, aki kérdezi, mi meg már csak felnevetünk a férjemmel, ha letámadnak. :D
2015. máj. 25. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szinte kötelezően megkérdezi szinte mindenki. Ha belegondolok talán joggal. Így lesz teljes a család, amit alapítunk.
2015. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%

meg hogy mikor váltok??

a kis viccesek

2015. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kivéve a szüleimet.Ők nem cseszegettek ezzel.A legjobban anyósoméktól őrültem meg.Mikor megszületett a kisfiunk,még pár hetes volt,azzal őrjítettek meg,hogy mikor jön a második.
2015. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már esküvő előtt is ezzel jönnek...
2015. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkinek neki estem ,hohy nahyon nagyon sokà ne is vàrjàk! (1 hónappal esküvő előtt derült ki jogy gondok vannak nàlam azt mondtàk termèszetes úton nem is lehet)

Erre a nàszútról hàrman jöttünk haza :-)

Ràadàsul koraszülött lett 2hónappal előbb jött, így olyan mintha terhesen esküdtem volna...

Jól leègettem magam!!

2015. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*bocsi a hibàkèrt....rossz az eszközöm :*(
2015. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezték, csak azt híresztelték, hogy terhes vagyok, sőt volt olyan pletyka is, hogy ezért mentem férjhez :D
2015. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem minden rokon, de a nagyszüleink jópárszor elmondták:D Azóta elhangzott a kérdés pár másik rokon szájából is, de nem is kérdés volt, hanem inkább egy sóhaj keretében mondták, hogy ,,olyan jó lenne...":D


Régebben én nem is gondoltam bele, hogy mekkora illetlenség ilyet kérdezni, akár rokon valaki, akár nem, hiszen mi van, ha már régóta próbálkoznak? Engem nem bánt, ha valaki megkérdezi, mert tudom, hogy én sem gondoltam bele korábban. Szerintem aranyos, hogy várják, hogy legyen:)

2015. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!