Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hol lehet veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hol lehet veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy számomra idegen városba költöztem,ahol nincs semmi ismerős.A normálisabb,nem az a tipikus pláza p.csa,divat majom lányok érdekelnek.Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?Hogyan reagáltok arra ha kávézóban,utcán,parkban csak úgy odamennék hozzátok ismerkedni?

2015. ápr. 9. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Hát hozzám biztos nem jönnél úgyhogy nincs mitől félnem
2015. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan közelítenek, nem érzem magam veszélyben, akkor alapvetően nyitott vagyok.

Pont nemrég esett meg velem, hogy ültem egy kávézóban az egyik barátomra várva, mikor megkérdezte egy srác, hogy leülhet-e:D Kicsit meglepődtem, de aztán egész jól eldumáltunk.

2015. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, nem harapunk :-)
2015. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék annak ha egy srác odajönne hozzám ismerkedni :)
2015. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Javala ***** válasza:
Hány éves vagy
2015. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
22/f
2015. máj. 10. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet velük sehol se mert mindig az pont egy alkalmatlan hely. Csak bulikba lehet meg szórakozóhelyeken... Ha nem vagy partyállat akkor bukta. (Debrecenbe nem lehet ismerkedni... aki jó csaj az foglalt aki meg nem... az egókirálynő vagy olyan akivel nem szeretnél megismerkedni...)25/F
2015. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!