Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy ne legyen unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyen unalmas a házasságom?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, de egyre jobban érzem, hogy beszippant a szürke hétköznapok unalmas rutinja. Minden nap ugyan az, nem nagyon foglalkozunk egymással, én néha odamegyek hozzá megölelgetném, de nagyon benne van a játékban nem kapok nagy reakciót. Én unalmamban tévézek, ő meg játszik. Ti mit csináltok, hogy feldobjátok a kapcsolatotokat? Hogy néz ki egy napotok?

2015. máj. 28. 10:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
azért uncsi mert ő egész nap a gépet nyomja?
2015. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Dolgozik, hazajön eszünk és leül gépezni. Aztán bejelentem, hogy megyek fürdeni, erre az a válasz: nem baj ha még játszom egy kicsit? Így van, hogy még lefeküdni is egyedül fekszem.
2015. máj. 28. 10:33
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor eléállsz megmondod, hogy ne csessze a gépet, unalmas az egész és ha akarja még ezt a kapcsolatot, akkor kihúzza a falból azt a sz.rt és leültök megbeszélni!
2015. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Megbeszélitek, csináltok közös programokat legyen az egy esti séta vagy amikor szabadnaposak vagytok akkor valami.

Esetleg gépeztek egymással, ha neked is van kedved hozzá.

2015. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Jézus .. ,inkább nem házasodom meg, ha ez tényleg ilyen. 30F
2015. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 To7ka ***** válasza:
100%

Csinálj egy elf huntert, maxold ki, keresd meg a férjed karakterét és vadászd le. Csináld addig amíg földhöz nem vágja a gépét!

Egyébként ez piszok nehéz helyzet, ha a virtuális valóságban érzi jól magát, folyamatosan ott is fog lógni, hiányozni fog neki, gondolom emberekkel kommunikál, "barátai" vannak, stb..

Kezdésnek beszéljetek meg heti 2 gép mentes napot, amikor értékes időt töltötök együtt. Hozd vissza a fiatalságod, ezzel az övét is, kellemes, szórakoztató programokat csináljatok! Ami lehet egyik nap közös fürdés, hosszú szeretkezés, közös vacsi készítés, utána még egy szeretkezés és összebújva filmezés, egy hétvégi nap meg bejárhatjátok a várost, állatkert, bármilyen randi hely ahol rég nem voltatok és jól tudtok szórakozni. Add meg neki újra, hogy élvezhesse a valóságot!:)

Utána növeld a "dózist", akkor már ki kell maradnia az online életből érted, ha nem hajlik rá csinálj egyedül szórakoztató programokat. Hívd át a barátnőd, filmezzetek és kacarásszatok együtt, halál ciki lesz neki, hogy ott ül és játszik.... Ha szeretnél változtatni, nosza!!:)

2015. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Régebben én is játszottam vele, mert 2 emberes játék volt, de már nem talál vagy nem keres olyat, és egyedül játszik.Szoktunk hétvégente elmenni néha ide-oda, de hiába vagyunk akárhol, ha hazajövünk az az első, hogy leül játszani. Szeretnék változtatni, mert szeretem őt, ma este, ha hazajön beszélek vele.

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

2015. máj. 28. 10:48
 8/30 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gáz... régebbi kapcsolataimban is volt ilyen, aki folyton gépezett... istenem de ó, hogy végre olyan emberrel élek, aki nem gépezik. Komolyan, már nekem jobban hiányzik a játék néha (mert az exekkel anno játszottunk néha együtt, de én hamar meguntam), de kibírom nélküle, csak néha elönt a nosztalgia, hogy a haverokkal mennyit püföltük a farkasokat az erdőben és milyen jó csapatmunka volt, és jó zenéje volt a játéknak, stb...


De valami közös programot mindenképp ki kéne találnotok... nálunk pl lefekvés előtt egy könnyed nyugtató-teázás együtt, kötelező szeánsz, anélkül már nem este az este. Együtt fürdés, egymás hátának megmosása...

2015. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk is ugyan ez a helyzet, csak mi 11 éve vagyunk együtt,de még nem házasodtunk össze.

Én is nyomom a gépet, a menyasszonyom meg tv zik este.Mondjuk mi együtt jövünk haza,én veszem fel kocsival.Utána még a kertbe megyek véleményt rendezni füvet nyírok kutyát etetek meg sokminden,addig ő bennt vacsit főz,mos,stb.

Este aztán a géphez ülök és az jobban leköt mint a menyasszonyom.Szerintem a barátod is dettó.

Kimúlik egy idő után az a kezdeti nagy szerelem,aztán utána egy férfi nem nagyon igényli azt az egyfolytában nyaljuk faljuk egymást.

Persze szoktunk együtt filmet nézni,nyaralni,étteremben járni.

De a ha játszani szeretnék had játszhassak....


Tudom jönnek a hujjogók és lepontoznak de szerintem majdnem minden férfi ilyen, aki nem játszik az elfoglalja mással magát....


F/29

2015. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi ilyen, csak a gépfüggők...
2015. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!