Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nincsen más lehetőség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen más lehetőség a költözésen kívül?

Figyelt kérdés

Férjemmel és gyerekemmel anyóséknál élünk.

De a férjem testvére értelmi sérült és felborítja a viselkedésével mindenki életét.

Anyagilag nem állunk készen arra hogy tovább lépjünk, apósom nem akarja intézetbe adni a lányát, mert attól jobban szereti hogy beadja , inkább tűr.

De azt veszem észre hogy ezzel a problémával szemben egyedül állok mert a férjem nem akar kilépni a pénzforrásból.

Én csak gyesen vagyok itthon tehetetlen vagyok, mivel nincsen keresetem.

Engemet már a sógornőm jelenléte is zavar, arról nem is beszélve hogy igénytelen, mert annyira lesüllyedt , és kezelhetetlen az utóbbi időbe.

Elkerülni sajnos nem lehet kicsi a ház és mindenütt ott van.



2015. jún. 8. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

" a férjem nem akar kilépni a pénzforrásból"


Tessék? Ez mit jelent?

2015. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
68%
ilyen körülmények közé miért alapítottatok családot? Nem lehetett volna várni, albérlet, akármi? Nem hinném, h újkeletű a probléma...
2015. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg te ia munkát szerezni, hátha sikerül valami jót találni, onnan mehet az albi
2015. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
át lehet építeni a házat külön bejáratosra, de az albérlet olcsóbb. az ilyen együttéléseknek sosincs jó vége, ideje önálló életet kezdeni
2015. jún. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!