Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig legyek türelmes? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek türelmes? Nem akarom zavarba hozni, de ez már kicsit furcsa. Létezik, hogy egy férfinek ennyire nincs igénye a szexre?

Figyelt kérdés

Egyikünk sem túlfűtött szex terén, de azért a heti 1 meg volt. A harmadik gyermekünkkel veszélyeztetett voltam és tilos volt a szex, majd a gyermekágyas időszak. Ezt gond nélkül átvészeltük, gondoltam, majd bepótoljuk. Nem így lett. Lassan fél év is eltelt és semmi ilyen jellegű közeledése nincs, sőt az én közeledésem elől is kitér.

Ölelés, csók, odabújás van, de semmi több.

Előfordulhat, hogy tényleg ennyire nem igényli az együttléteket?


2015. jún. 16. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszeld meg vele, es dobd be magad es te is tegyel ellene, hogy helyrealljon a szexualis eletetek.

Tobb oka is lehet hogy most ekkora szunetet tart.

Velem az tortent hogy hosszu hazassag utan, hirtelen egyaltalan nem kozeledet, en kezdtem el probalkozni, de kedvesen kitert elole, aztan rajottem hogy megcsalt, most fogok elkoltozni tole. Tehat ha nincs hazaselet akkor probald meg helyrehozni, mert annak oka van, lehet valami miatt stresszel, valami miatt nem kivanja veled az egyuttletet es ezt beszeld meg vele.

2015. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne légy türelmes!

Mondd meg hogy igényed van a gyengédségre, szexre!

És ha ő nem, akkor talán majd más!

2015. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha keresi a közelséged a társaságod, akkor ott nincs komoly probléma. A korábbi két gyerek esetében hogy alakult a dolog? Mennyit hagytatok ki?

A szülés mennyire torzította el az alakodat? A gyerek benn van a hálóban?

37F

2015. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon fontos, hogy ne a férjedet ültesd le beszélgetni, hanem anonim közvéleménykutatást tarts.. ne haragudj, de nem értelek. Házasok vagytok, állítólag olyan érettek, hogy 3 kis életért is felelősséget vállalhattok és nem meritek egymásnak elmondani, hogy baj van? Eddigi tapasztalataim alapján annyit mondhatok, hogy a szex elmaradozása sohasem maga a probléma, az csak a tünet. Tünete annak, hogy roppant nagy baj van a kapcsolattal. Csak míg a párunk elkomorult arcát simán figyelmen kívül hagyjuk, a hónapokig tartó szexmentesség már feltűnik. De ugye nem azt mondod, hogy kettőtök közt minden rendben, sokat beszélgettek, nem vitatkoztok, eljártok kettesben, egymást ölelve alszotok el, csak pont aktus nincs...?
2015. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg!

Sógornőm komoly lelki válságba jutott, hogy őt már nem szereti, nem kívánja a férje. A végén kiderült, hogy a férfinak szívbetegsége alakult ki, ami miatt potenciazavarai voltak és ezért nem mert a feleségéhez közeledni. A házasságnak nem volt semmi baja, de őt bizony kezelni kellett.

2015. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!