Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a házasság után az emberek általában lerobbannak, míg élettársi kapcsolatok esetén még többnyire az a jellemző, hogy megőrzik az alakjukat? Akkoris, ha van már gyerekük? Elég furcsa.

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

Mi ebben a furcsa? (Napi provokatív? :)

Ha már benne vannak a jóban, kevésbé kell adni magukra, biztonságban vannak. A másik fél nehezebben lép le egy szebbel.

2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Felmerülő probléma, és csodálkozás. Főleg a karácsonyi családi összejövetel észrevételei alapján.

Tehát a biztonságérzet? Érdekes.

2014. dec. 27. 13:15
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez azért erösen túlzó általánosítás, mert az élettársi kapcsolatokban sem adnak többet magukra a legtöbben.
2014. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Éppen azért, mert ott még nem biztos a dolog. Viszont házasságkötés esetén ez inkább méltóság, vgy neveltetés kérdése.
2014. dec. 27. 13:21
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
én nem tudom, de kérdező, most biztos neked fognak esni
2014. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A házasság sem "biztos", ezen kivül az ismeretségi körömben legalább annyi "élettárs"-pár van elhízva, mint ahány "házas"társ, illetve megfordítva, ugyanannyi ad magára, függetlenül a kapcsolat formájától.


Akiben nincs meg az alapvetö igény arra, hogy figyeljen magára, az el fog hízni akár egy éves együttélés alatt is, aki meg igényesebb, az akár 30 év házasság után sem.

2014. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Igazad van kérdező! Lányom barátnői, közül többen is férjhez mentek az elmúlt években. Míg barátnőkként, élettársakként modell alkatúak voltak, többen közülük feleségként inkább a 80 kg-ot verik.
2014. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel 2 gyereket szültem, cukorbeteg lettem, és sajnos operálni is kellett a szülés szövődményei miatt. Ha nem lennénk házasok, akkor is feltehetőleg megtörténtek volna ezek 8 év alatt.
2014. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
5-ös: Hát fennáll a veszélye, hogy sok kövér nő/férfi most nekem ront. Nem számítottam erre, de kösz, hogy szólsz.
2014. dec. 27. 13:37
 10/22 A kérdező kommentje:
7-es: A 80 kg még pehelysúly. Kivéve ha 150 centiméteresek. A 100-150 már zavaróbb.
2014. dec. 27. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!