Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok akik eltérő munkare...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok akik eltérő munkarendben dolgoztok, Ti hogyan oldjátok meg hogy többet tudjatok együtt lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos elég radikálisan változott a beosztásom és elég keveset tudunk majd együtt lenni. Mondjuk mikor elvállaltam,akkor eleve tudtam, hogy hétvégén is kell dolgoznom, csak akkor még más kolléganőm volt és az akkori beosztás valahogy jobb volt, mint a mostani. Viszont szeretem a munkám, úgyhogy nagy problémáim nincsenek vele. Most úgy lesz, hogy minden 2. hétvégén leszek szabad, azaz most szombat-vasárnap dolgozom, következő héten meg szombat-vasárnap szabad leszek.

Persze van előnye ennek is, mert így lehet tervezni, de pl. tegnap és ma is itthon vagyok, viszont a férjem meg dolgozik és csak este fél 7-7 körül ér haza. Ő irodában dolgozik és szombat-vasárnap szabad mindig. 2 hetente meg mikor szabad vagyok, akkor általában lemegyünk anyósomékhoz, mert ők vidéken laknak. Mondjuk a szüleim Pesten laknak, úgyhogy őket hétköznap is beiktathatjuk.

Csak olyan rossz érzéssel tölt el, hogy itt kell hagynom, persze el fogja magát foglalni, nem arról van szó meg főztem is neki ebédet, hogy legyen mit ennie.

Jah amúgy általában esténként tudunk együtt lenni 2 órát, amíg nem megyek aludni, mert az én munkám meg olyan, hogy reggel 8-tól este 8-ig dolgozom.


Szerintetek?


2015. jún. 19. 13:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy így igazi közös programra nem is lesz kb lehetőségünk.
2015. jún. 19. 13:13
 2/14 anonim ***** válasza:

"meg főztem is neki ebédet, hogy legyen mit ennie"


Attól, hogy nem főzöl neki ebédet talán csak nem hal éhen.:D


Komolyra fordítva:

Minden 2. hétvégére szervezzetek programot magatoknak és kész.

2015. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem halna éhen, de azért főzök, mert így olcsóbban kijövünk és tudjuk legalább, hogy mit eszünk.

Nyilván ha nem főznék megoldaná és elmenne enni valahova.

2015. jún. 19. 13:18
 4/14 anonim ***** válasza:
2. Fuss neki mégegyszer a mondatnak!
2015. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En (28 N) minden munkanap 7.30-tol 16-ig dolgozok. Férjem (35 F) H-SZ-ig éjjel 1-tol reggel fél 8-ig dolgozik. Van 2 kicsi gyerekunk (1,5 és 4,5 évesek). Nappal a férjem van a gyerekekkel (a naggyal is ha beteg és nem mehet oviba, és általában beteg), 4 után meg én veszem át oket + még a háztartás. Nagyon nehéz így egyutt lenni. Alig tudunk egy normális mondatot váltani a gyerekektol, mert mindég rájuk kell figyelni. 5-6 óra korul fekszik le a férjem, mi 9 korul. Szóval mi még napi 2 órát sem tudunk egyutt tolteni.
2015. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, ezt hogy bírjátok?
2015. jún. 19. 13:49
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2015. jún. 19. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Neha ugy érzem, h eltávolodunk egymástól. Mostanában a nagylány pár napot a nagyinál tolt, így tobb idot tudunk egymásnak szentelni. 1 év mulva a kicsi is mehet oviba, remélem akkor megváltozik minden.
2015. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nem könnyű...főleg 2 pici gyerek mellett. Nálunk mondjuk még nincsen gyerek.
2015. jún. 19. 14:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg nálunk a család sem egyszerű eset. Sokszor "szétszednek" minket, ide-oda kell menni. Néha úgy érzem megszervezik az életünket.:( most is elég sok névnap, születésnap van, úgyhogy már most be vagyunk táblázva, remélem majd nyugisabb lesz. Meg az a szerencse hogy pár hét múlva megyünk kettesben Balcsira 6 napra, legalább akkor többet együtt tudunk majd lenni.
2015. jún. 19. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!