Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ellentétek vonzzák egymást?...

Az ellentétek vonzzák egymást? Az egymástól teljesen eltérő, összeférhetetlen csillagjegyek nem rendkívüli módon vonzzák egymást és alkotnak együtt egy nagyon jó párt? Ami az egyik negatívuma, az a másik erőssége stb.

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ellentétes jegyű pár él együtt és köszönik szépen jól vannak. Akik meg a horoszkóp sz. összeillenek, azok meg szétmennek.


Egyébként pedig 7 milliárdan élünk a Földön, nem hinném, hogy csak 12 féle személyiségtípus létezik. Olyan sok minden hatással van az emberekre a horoszkópon kívül (neveltetés, kultúra, társadalom stb.).


Én személy szerint nem jönnék össze egy teljesen más kaliberű emberrel, mert hosszú távon nem hiszek abban, hogy az ellentétes természetű emberek együtt tudnak maradni.

2012. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mcgalagony17 ***** válasza:
Ellentétes csillagjegyű emberek között maximum rövid távú fellángolás lehet, de hosszú, tartós kapcsolat nem. Én Kos létemre voltam Mérleggel, akivel állítólag álompárt alkotunk és katasztrófa lett a vége, valamint a Skorpió pasikkal is elég szangvinikus kapcsolataim voltak, akik ugyebár megint csak az "ellentábort" képviselik...
2013. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!