Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az általatok ismert legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az általatok ismert legnagyobb korkülönbség (1. a férfi javára 2. a nő javára), ahol jól működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha ismertek ilyet, mit tudtok róluk, miért nem számít a kor? És milyen a környezet reakciója?
2015. júl. 15. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Koztunk 25 ev van en 20L o 45F reakciok hat vegyes ki orul ki ellenzi. Jol meg vagyunk egyutt. Kor azert nem szamit mert szeretjuk egymast. Mine kettonk meg adja a masiknk a kello szabadsagot es szeretetett.
2015. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibakert telefonrol irok #1
2015. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. 16 év a férfi javára. 42/26 voltak, mikor összejöttek. Kis falu, hasonló életkörülmények, sok közös volt bennük. A nő a koránál érettebb volt, a férfi özvegy. Sok éve jól működő házasság, közös gyerek is van. A környezet elfogadta, sőt, örültek.

2. 14 év a nő javára. Elvált, gyermekes, 47 éves nő, 33 éves férfi. Évek óta együtt élnek. A környezet számára elsőre furcsa, de utána megszokottá válik.

2015. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. A férfi 43 éves és a lányának a 19 éves barátnőjével jött össze. Szép kis történet... Mindenki mindenkit megutált, és egyértelműen mindenki ellenzi a kapcsolatukat, ami miatt tönkrement egy család.


2. A fiú a volt osztálytársam, most azt hiszem, hogy 21 (?) éves és feleségül vett egy 40 vagy 41 éves nőt. A házasságkötésük azt mutatja, hogy náluk abszolút nem számít a kor és hogy nem foglalkoznak a többi ember véleményével. Én egy kissé furcsának találom a kapcsolatukat, de ha nekik így jó... hát akkor oké. Bár én először azt hittem a nőre, hogy a fiúnak az anyja. :D

2015. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

24 év a férfi javára......a férfi elvált,nagyon jól tartja magát, kb 40-nek ha kinéz.

13 év a nő javára.....a Nő 43 éves és 10 évet simán letagadhatna, ami vicces hogy a srác idősebb fiú testvére is járt a nővel korábban, de meg tudták ezt beszélni.

37F

2015. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A párom (ffi) 21 évvel volt idősebb. Amikor 25 / 46 voltunk, minden oké, 30 /51 oké, aztán a korkülönbség egyre nagyobb gödröt ásott közénk. Ő fáradékonyabb volt, más igények, más elvárások jöttek, meghalt a dolog.

A jelenlegi páromnál én vagyok idősebb három évvel, tökéletesen működik.

Szerintem max 13 év korkülönbség a ffi javára, max 6 év a nőnek.

2015. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 curáku ***** válasza:

Az egyik a nővérem és a sógorom, köztük 17 év van (30-47). Sógoromnak már van egy lánya és egy fia az előző házasságából, a nővéremtől pedig már született egy lánya és most jön majd a második közös gyerek. Köztük nagyon jól működik a dolog, egyszerűen egymásnak lettek teremtve. A sógorom pedig annyira fiatalos, bohókás, hogy egyszerűen fel sem tűnik a korkülönbség. A környezetükben mind a barátok, mind a család nagyon örültek nekik, soha egy rossz szó nem volt. Kivéve az exfeleségtől, de ugye az meg senkit sem érdekel. :)


A másik egy barátom, ő 25 éves és most veszi el a 38 éves barátnőjét. 1,5 éve vannak együtt, elvileg jól mennek a dolgok, de hát majd kiderül idővel, hogy működik e. Mi kicsit meglepődtünk ezen a dolgon, korainak gondoltuk.. de hát nem szólunk bele. Úgy tűnik boldogok és jól megvannak. :)

2015. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szandi és Bogdán Csaba:)


16 év.

2015. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagymamám és nagypapám között 11 év van, a nagypapa javára. Hogy milyen volt kezdetben, nem tudom, de nyilván jó, ha összeházasodtak, és két gyermekük lett. Most viszont borzasztó: papa 82, mama 71. Egy házban laknak,nem váltak el, de 10-12 éve ha egymáshoz is szólnak, az veszekedés.


Másik oldalról: munkatársam nő, 38 évesen(özvegyen, 2 gyerekkel) feleségül ment egy 26 éveshez. Ez már kb. 10 éve volt, azóta született 3 közös gyerekük, jól megvannak, a nő nagyon fiatalos, pörgős, a férje higgadt érett típus. Az elején nyilván sokan kétkedve fogadták a kapcsolatot, de úgy látszik ebben az esetben nem számít a különbség. Bár a nagyszüleim esetében is öregségükre jöttek ki a gondok.

2015. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészesen nagy korkülönbségek, de:


11 év nálunk, férfi javára. 9 éve együtt, gyerek is van, eddig minden szép és jó.


6 év a nő javára, szüleim. Lassan 40 éve együtt vannak. Néha vannak vitáik. Mostanában az unoka miatt néha váltásban jönnek hozzánk (messze laknak). Egy-két ilyen pár napos különlét után konstatálták, hogy nagyon rossz távol lenni a másiktól és hiányzik nekik.

2015. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!