Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 év korkülönbség szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év korkülönbség szerintetek vészes?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, a lány 15 éves, nagyon megvan a szimpátia, meg úgy minden, csak aggódok emiatt az 5 év korkülönbség miatt. Szerintetek ?

2015. jún. 8. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
16 évesen jöttem össze az akkor 23 éves exemel, hajrá szerintem. A jelenlegi párom 9 évvel idősebb nálam és minden rendben.
2015. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 évvel később nem lenne gáz szerintem, de a 15 lehet, hogy még lelkileg kicsi hozzád. De persze sose lehet tudni.
2015. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 évvel nincs probléma felnőttként, mondhatni ideális, akár a nő, akár a férfi idősebb, de egy 15 éves felfogása/élettapasztalata fényévekre van egy 20 évesétől. Lehet, hogy egy-két dologban tapasztaltabb/józanabb, mint a kortársai (vagy inkább azt szeretnétek hinni), de teljesen más életszakaszban jár, mint te.
2015. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek, felnőttként nem számít, de 15 évesen igen.
2015. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha ő 15 éves akkor vészes, ő még egyáltalán nem felnőtt, bár te sem, ez kétségtelen.
2015. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jövőhónapban lesz 16 éves.. :)
2015. jún. 8. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemszámít. Most találkoztam egy párral ahol a csaj 28 a pali 58. Az 30 év. Elsőre fel se tünt. Indulj ki ebből ;-)
2015. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Par evet meg varhatnal vele. Szulei egyebkent elfogadnak?


Exem meg koztem is volt majdnem 5 ev, o 17 volt amikor osszejottunk (majdnem 18), es eleg sokaig egyutt voltunk (meg mindig joban vagyunk, csak mar nem egyutt). Szoval a korkulonbseggel egyebkent nem lenne baj.


#7: azert az gondolom vilagos, hogy nem mindegy mennyi a par fiatalabb tagja. 28 es 58 kozt is annyi a kulonbseg, mint 11 es 41 kozt, de az utobbi felvet bizonyos BTK-ba utkozo problemakat, es tarsadalmilag sem elfogadott.

2015. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!