Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni amiket a férjem mondott? Nagyon megbántott.

Figyelt kérdés

Egy hete kicsit összevesztünk, mert ő mindenképp nyaralni szeretett volna menni én meg a fürdőszobát újítottam volna fel.

A megbeszélés vitává alakult és a férjem olyan dolgokat vágott a fejemhez, amik nagyon rosszul estek.

Később bocsánatot kért. Azt mondta, tudta, hogy nincs igaza és ezért csak meg akart bántani, de nagyon túllőtt a célon.

Az a problémám, hogy azóta nem tudok hozzá úgy viszonyulni, mint régebben. Mindig eszembe jut amiket mondott. Azóta még csak lefeküdni sem tudtam vele, mert az érintése is zavar az egyik beszólása miatt. 12 éve vagyunk együtt és soha nem fordult el elő ilyen. Lehet, hogy a hormonok miatt is reagáltam ennyire érzékenyen (3 hónapja született a legkisebb gyermekünk). Én már nem tudom, mit csináljak, hogy enyhüljön ez az érzés.

Az a legrosszabb, hogy pontosan tudta, hogy mivel tud megbántani és nem is fogta vissza magát.


2015. júl. 31. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell elnézést kérned, amiért megbántódtál. Hirtelen felindulásból, de direkt akart téged bántani. Nem volt igaza, és nem maradt más érve, csak a verbális agresszió. Ugyebár ha fizikai agresszióval próbálta volna megbosszulni a dolgot, akkor sem te lennél a hibás, amiért nem tudod elnézni.. Megingatta a bizalmadat, és neki kell tepernie azért, hogy ismét visszaálljon közöttetek a béke. Az emberi lélek nem úgy működik, hogy a bocsánatkérésre mindent elfelejtsen, amit az ember fejéhez vágnak, és ezt a férjed nagyon jól tudja. Építse vissza azt, amit összetört. Tőled mindössze annyi várható, hogy esélyt adj neki, hogy bizonyítsa, megérdemli a szeretetedet. Amit ő rontott el, azt neki kell helyrehoznia.
2015. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Basszus, mit tudott mondani, amivel ennyire megbántott? Elképzelni sem tudom.
2015. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
Nekem az exem volt ilyen. Mindig tudta mivel bánthat s élt is a lehetőséggel....ezt a férjeddel kell tisztázd, mert lelkileg nem tesz jót neked....
2015. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az en ferjem is nagyon beszolt ,,azert rinyalsz mert nem dugtalak meg a heten?,,

annyira megbantott hogy ezzel a mondattal almodtam ezzel keltem ezzel fekudtem. Nem kert bocsanatot par napon belul ujra a fejemhez vagta.

Eltort bennem valami nem tudok ugy artatlanul hozzaallni mint a mondat elott.

Aztan arra gondoltam meg is mondtam neki hogy bizony az en agyamba tobbet nem fekszik eloszor konyorogjon terdenalva rinyaljon ha valamit akar

azota moslyszunet nem alszom vele olelgese a parnajat ne engem.

Varom hogy bocsanatot kerjen nyioltan oszinten adiig meg ott peneszesedjen meg egyedul ha rajtam mulik.

Mindenzt kaptam 25 ev hazassag utan...

2015. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért nem tudod elfelejteni neki, mert nem kért tőled ŐSZINTÉN bocsánatot? Gondolom részéről el lett intézve egy bocsival a dolog, aztán kész. A férfiak nem sokat törődnek az ilyesmivel, valószínű még csak fel sem merül benne, hogy ennyire megbántott téged. Nem csodálom, hogy zavar az érintése, hiszen azt sem érzed őszintének. Remélem, meg tudjátok beszélni, és kibékültök. Ha szívből megbánja az egészet, szerintem helyre tudtok majd jönni.

Utolsó válaszoló, sajnálom, hogy te is így meg lettél bántva. Elég gáz, amit a férjed mondott neked. Egy ilyen mondat után lehet, hogy rávágtam volna, hogy nem, képzeld, nem estem kétségbe, mert 1 hétig nem állt neked fel...Ez persze már sértené a kicsi lelki világukat...

2015. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, szomorú a helyzeted, de ha jól összevesztetek, már pedig erre lehet következtetni, lehetséges hogy te is mondtál olyat amivel őt bántottad meg. Ülj le vele és mondd el öszintén hogy nagyon rosszul esett amit mondott és hogy még mindig fáj. De elötte gondold végig hogy te mit mondtál lehet hogy csak egy visszavágás volt.
2015. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!