Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki házasság alatt sem tudott elfelejteni egy előző szerelmet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát annak lehet, hogy nem kellett volna megházasodnia...
2014. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Miért kérded?
2014. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valak meseljen mar

Exek almok titkos chatek ?

2014. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az elfelejteni? Nekem több kapcsolatom is volt házasság előtt, ebből 2 volt komolyabb, mélyebb. Soha nem fogom tudni azt mondani, hogy teljesen elfelejtettem ezt a két embert. Nyilván, nem vagyok már szerelmes beléjük, de soha nem fognak hidegen hagyni, mindig fontos helyük lesz a szívemben, hiszen nem hiába szerettem őket valamikor. Mindig meg fog dobbani a szívem, ha meglátom őket, az egyik melegséggel, szeretettel tölt el, a másik inkább negatívabb, szomorúságot idéz elő bennem. De közömbösek soha az életben nem lesznek.

De én teljesen tudok ezzel élni, nem is igazán tartom velük a kapcsolatot, néha egy kis általános beszélgetés, hogy vagy, mi van veled. De semmiben nem akadályozza ez a két ember az életemet.

Szóval te mit értesz ez alatt?

2014. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a mai napig gondolok napiszinten majdnem 2 exemre is.Házas vagyok,és a párom az igazi! De az egyik exem,annyira megbántottam, hisz kezdetektől nem voltam belé szerelmes,szikra sem volt,csak nagyon jól kijöttünk barátok szintjén!a másik pedig engem bántott meg,belé szintén nem voltam szerelmes,mégis volt valami szikra. Az első exemmel a bűntudat miatt gondolok rá sokat,a másodiknál pedig azért, mert megcsalt.
2014. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a házastársaddal való szerelem nem volt akkora, mint azzal a bizonyos régivel, akkor nem fogja tudni feledtetni. Ha van akkora vagy akár nagyobb is (igaz, ha nagyobb lenne, el tudtad volna felejteni a régit, szóval ez csak elvi hipotézis ), akkor fifty-fifty, lehet, hogy el tudja, lehet hogy időről időre eszedbe fog jutni. Főleg ha majd a házasságod pár év után már nem lesz olyan minőségű és intenzitású , mint az elején.
2015. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!