Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem a férjem nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a férjem nem is akarja megérteni, hogy mi a bajom, miközben azt állítja, hogy szeret. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzetünk. Anyagi okokból édesanyáméknál építjük be a tetőteret. Pénzünk nagyjából annyi van, hogy az alapanyagokat apránként meg tudjuk venni és a többi munkát nekünk kellene megcsinálni. Mindez megoldható lenne, ha ő legalább a gyerekek felügyeletével hozzájárulna a munkához. Az ő álláspontja szerint neki kell a pihenés munka után és hiányolja a közös programokat, míg én azt szeretném, ha mihamarabb készen lennénk a munkálatokkal (évek óta tart), mert már aludni sem tudok, csak ezen pörög az agyam.

Mikor megpróbáltam ezt megbeszélni a férjemmel, csak annyit értem el, hogy megsértődött, mert mindenből annyit értett ki, hogy CSAK VELE van a baj, miközben még hangsúlyoztam is, hogy KÖZÖSEN kellene valamit csinálnunk és megoldást találnunk.

Úgy érzem, magamra hagyott, de azt mondja, ő is ugyanígy érez.


Hogyan lehetne ezt megoldani úgy, hogy tényleg eredményt hozzon és ne csak visszasüllyedjünk a csöndes szenvedésbe? Olyan érzés, mintha nem is egy nyelvet beszélnénk.


2015. aug. 21. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom, de úgy hogy elmész dolgozni. Ilyen munkát szakemberre kell bízni, és ehez pénz kell. Nem is tudom, hogy lehet évekig bírni.
2015. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én még GYED-en vagyok. A férjemnek volt egy elég hosszú (8 hónapos) munkanélküli időszaka, ami mindenünket elvitte. Most már úgy ahogy helyrerázódtunk, de a pénze javát még mindig vonják az elmarad hitele miatt.

Én csinálnám, ha lenne rá időm. Úgy viszont, hogy minden rám marad, nem bírom tovább és kezdek kikészülni.

2015. aug. 21. 21:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Eredetileg úgy terveztük, hogy amíg itthon leszek a gyerekekkel, befejezzük az egész építkezést, de ehhez egyedül kevés vagyok. Szépen lassan mindenből kivonta magát, mert megtehette, én meg későm kapcsoltam, hogy nem kellene hagynom. Tudom, elszúrtam, de ezen már hiába agyalok. Most valami megoldást kéne kitalálnom.
2015. aug. 21. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:
a házépítés apránként megy anyukádnál. akkor mire vett fel hitelt a férjed?
2015. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van egy eléggé lelakott háza, ami már annyit sem ér, mint a rá fölvett hitel hátralévő része. Sajnos így eladhatatlan.
2015. aug. 21. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor célszerűbb lenne abban lakni, amíg le nem jár a hitel. Nem? Mennyi van hátra?
2015. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az az ország másik végében van, a férjem nem tudna bejárni dolgozni. Lakhatóvá tenni többe kerülne, mint a tetőteret megcsinálni.
2015. aug. 21. 22:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor mért vette meg? Pláne hitelre....
2015. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Amikor megvette, még nem volt ilyen állapotban. Akkor azt hitte jó befektetés lesz. Hogy őszinte legyek, már akkor sem ért annyit, mint amennyiért megvette, de a szülei biztatták, így belevágott (hitel+ félretett pénz).

Még 5 év van belőle hátra.

2015. aug. 21. 22:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már ezt sem tudom megérteni. Minek vette, ha nem is lakható?
2015. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!