Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerinted a házas nők hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a házas nők hány százaléka az, aki a férj fizetéséből él?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalataid alapján.

Kérlek ne offoljatok!!!!

köszi


2015. szept. 8. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát a környezetemben tudok olyanról aki igen. De csak erről az egyről. Én nem élek a még csak vőlegényem fizetéséből és a jövőben sem fogok. Van én nekem melóm, meg különben is milyen már mást szipolyozni, nem az én asztalom, de biztos sok ilyen nő van. Persze itt arra gondolok hogy a nő ezt tudatosan műveli úgy hogy semmi dolga, se gyereknevelés, se meló, semmi, csak naplopás.


De ez valahol egyébként nem probléma, ha például a nő gyereket nevel, miközben a férj dolgozik. A probléma ott kezdődik ha visszaélnek vele.

2015. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A környezetemben nagyon kevesen vannak ilyenek. Akik nem dolgoznak azok is csak azért, mert vagy olyan helyzetbe kerültek, hogy elveszítették a munkahelyüket és nem találnak egyelőre mást (errefelé elég nagy a munkanélküliség), vagy csak olyat találnának, amit fizikailag nem bírnak egy idő után.


De kb. ugyanennyi férfit is tudok, aki ilyen okok miatt a felesége fizetéséből él, nincs számottevő különbség a nemek között ilyen téren errefelé.


Viszont aki otthon marad, általában az is foglalkozik valamivel, pl. állattartással, vagy idénymunkákat vállal.

2015. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

egyetlen olyan esetet tudok, ahol a nő a férje fizetéséből él, és nem csinál semmit. vagyis valamit igen, mert jól néz ki, sportol, ilyenek. :D a férje amúgy már börtönben is volt, érdekes dolgokat művel, amiből pénze van. :D ezen kívül többet nem tudok. az anyukám kevesebbet keres mint apukám, ha ez számít. de én pl jóval többet keresek, mint a párom, és miattam engedhetünk meg magunknak sok mindent.

ismerősök körében meg vegyes vagyon, hogy a nő vagy a férfi keres többet.

2015. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1 ilyet tudok... Kb. 200 női ismerősből.

Tehát 0,5% :D

L21

2015. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet sem ismerek.
2015. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felénk sok ilyen van,de nem házasok.
2015. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Személyes tapasztalat alapján.. egy olyan nőről tudok csak, aki nem jár be napi szinten dolgozni, de részesedése van egy cégnél és abból kap pénzt. Szóval nulla.
2015. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ismerettségi körömben 0,még két fizetésből is nehéz megélni,pláne ott ahol gyerek is van.
2015. szept. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőt ismerek.
2015. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
30% kb. Én is meg a konditerembol a legtöbb csaj akit ismerek, barátnők szb így vannak, ügyhogy minimum 30
2015. szept. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!